Zpět na Blog
Právě nabízíme

E15 E-commerce Summit spojil odborníky. Byznysový deník chystá i další akce

Přední osobnosti e-commerce z Česka i ze světa se na přelomu února a března sjely do Prahy, aby diskutovaly o nejnovějších trendech v oboru. E15 International E-commerce Summit, největší česká akce věnovaná e-commerce, přivítal téměř 1100 hostů a nabídl přes 34 hodin odborných přednášek, potažmo jejich videozáznamů. Na úspěšný event naváže značka i dalšími, věnovat se budou například oboru ESG, cirkulární ekonomiky nebo developmentu a realit.

E-commerce nabídl desítky hodin zajímavého obsahu

V Martinickém paláci na Pražském hradě se ve třech jarních dnech objevily na dvou různých e15 eventech (v rámci propojení e15 International E-commerce Summitu a Technologic Festivalu) více než dvě stovky osobností z deseti zemí a z různých oborů. Akce přilákala stovky hostů na face to face i hybridní panelové diskuze, workshopy i individuální rozhovory tzv. jeden na jednoho, další tisíce však mohly sledovat program obou konferencí živě online. Sledovanost videozáznamů se vyšplhala na 153 000+ zhlédnutí (vše k zhlédnutí zde).

>> Jaké nejlepší přednášky doporučují ikony deníku e15? Mrkněte tady! <<

Jaro bude v e15 patřit ESG a cirkularitě

e15ka má v programu věnovat se také dalším trendujícím oborům. Jedním z nich je například ESG, neboli environmental, social and corporate governance”. V úterý 25. dubna nabídne business breakfast postavenou na tématech jako vývoj ESG fondů na trzích v posledním roce, dopad války na Ukrajině a inflace na ESG trh, ESG v kontextu energetické krize nebo náklady spojené s ESG investováním. Hosté se také dotknou problematiky ESG a pracovního trhu, greenwashingu, auditů nebo ESG ratingu.

Na to pak naváže květnová konference (4. 5. 2023), jejímž hlavním mottem je cirkulární ekonomika. Společně s hlavním partnerem, kterým je Orlen Unipetrol, se zaměří na budoucnost zpracování odpadu, recyklaci plastů (chemická versus mechanická), řetězce v cirkulární ekonomice (aneb jak získat z odpadu poklad) a v neposlední řadě také oblasti tzv. „waste to chemicals” – tedy pokročilé využití odpadních zdrojů. Pro aktuální informace o E15 eventech můžete sledovat pravidelně aktualizovaný web E15 events.

e15 REsummit 2023 otevře témata developmentu a realit

Další jarní štace bude v pražském WPP kampusu, kde se bude diskutovat o problematice developmentu. Cílem je propojení nejvýznamnějších investorů v oblasti realit, developerů, stavařů, zástupců státní správy, samosprávy i neziskového sektoru. Program slibuje pokrýt okruhy znovunastartování měst, financování a investice do nemovitostí nebo budoucnosti staveb a transformace developmentu. Konkrétní program, na kterém stále pracujeme a vylepšujeme jej, najdete tady

Tagy:

EventySpolupráceE15Nikita PoljakovNemovitostiecommerceudržitelnostreality

Co se u nás právě děje?