Zpět na Blog
Novinky o titulech

To nej z E-commerce Summitu: Co doporučují osobnosti z redakce E15?

E15 International E-commerce Summit je za námi. Největší česká akce věnovaná e-commerce přivítala téměř 1100 hostů a nabídla přes 34 hodin odborných přednášek, potažmo jejich videozáznamů. Co by vypíchly osobnosti redakce E15, které za eventem stojí? Inspirujte se!

Filip Zelenka, redaktor E15

Filip je jedním z důležitých byznysových redaktorů v „e15ce". Za nejlepší považuje vystoupení Jana Zeleného z Amazon Web Services, který mluvil o využití AI v praxi. Právě Amazon má totiž zkušenosti s touto technologií už několik let. První verzi doporučovacího algoritmu představili už krátce po začátku aktuálního milénia. Proto bylo zajímavé si poslechnout, kde všude AI v praktickém životě potkáváme, i když si to nevědomujeme.

Záznam z přednášky, kterou doporučuje, najdete ZDE

Zeleny

Nikita Poljakov, šéfredaktor E15

Šéfredaktor deníku a webu e15 doporučuje příspěvek Tomáše Bravermana z Heureky, který mluvil o fénoménu, který je v Česku poměrně nerozšířený, tedy p internetových tržištích. Braverman si přinesl na Summit srovnání nejzajímavějších tržiští na světě a porovnal situaci na jednotlivých kontinentech.

Záznam z přednášky, kterou doporučuje, najdete ZDE

Braverman

Adam Váchal, zástupce šéfredaktora a šéf webu e15.cz

Třetí tip? Podle Adama Váchala s čerstvými daty přišel na Summit Michal Čarný z Mastercard. Mluvil hlavně o tom, jak se mění preference českých zákazníků. Zmínil například, že prim v prodeji v online prostoru už nehraje elektronika, ale oblečení.

Záznam z přednášky, kterou doporučuje, najdete ZDE

Čarný

Tagy:

EventySpolupráceE15Nikita Poljakovecommerce

Co se u nás právě děje?