O nás

CZECH NEWS CENTER a.s. je jedním ze dvou nejsilnějších mediálních domů na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Mediální dům disponuje šesti integrovanými newsroomy – Blesk a Aha!, Sport, ženské magazíny, general interest, auto-moto a mužské magazíny a dětské tituly, které pracují s informací podle typu média a redakčního záměru. Vlajkovou lodí je deník Blesk, který je nejprodávanějším a také nejčtenějším deníkem na trhu. Deník Blesk doplňuje čistě bulvární deník Aha! Třetím deníkem je specializovaný Sport, který se v České republice jako jediný zabývá výhradně sportovní tematikou. Každý den jsou součástí deníku tematické sportovní přílohy a rady pro aktivní sportování. Spolu s deníkem Sport vychází i tematické časopisy jako Sport GÓÓÓL a Sport magazín. Tyto tituly doplňuje široká škála křížovkářských titulů, které vycházejí pod hlavičkou deníků Blesk, Aha! a Sport. Čtvrtým deníkem, který CNC vydává, je ekonomický deník E15.

Na stránkách www.blesk.cz, www.isport.cz a www.e15.cz čtenáři naleznou on-line vydání deníkových titulů doplněné o denní aktuality a více informací ze světa showbyznysu, sportu, zábavy, kultury i ekonomiky.

V listopadu 2016 došlo ke spuštění zpravodajského portálu INFO.CZ, který se věnuje nejdůležitějším událostem nejen v politice a byznysu. Přináší nové pohledy, analýzy a komentáře, které doplňují standardní zpravodajské aktuality. Přikládá velkou váhu nejen samotnému obsahu, ale i vizuálnímu zpracování, které se vymyká podobným konkurenčním projektům.

Mezi nejvýznamnější časopisecké tituly patří týdeník Reflex, který je nejprodávanějším společenským týdeníkem v České republice. Pro cestovatele (a nejen pro ně) vydává CNC časopis s dlouholetou tradicí Lidé a Země.

V segmentu ženských titulů vydává mediální dům vůbec nejprodávanější ženský časopis na trhu – Blesk pro ženy. Ten je již deset let zároveň i jedním z nejčtenějších týdeníků u nás, a to díky oblíbeným tematickým přílohám. Úspěch slaví i odborné časopisy pro volný čas, jako jsou Blesk Hobby, Blesk Zdraví a Blesk Vaše recepty. Mezi měsíčníky mají své pevné místo na trhu časopisy Maminka, Moje psychologie, Dieta a F.O.O.D.

Pro muže pak mediální dům připravuje odborné auto-moto tituly, mezi které patří legendární Svět motorů a AutoTip. Oba tyto tituly vládnou žebříčkům v kategorii jak prodaných nákladů, tak i nejvyšší čtenosti v motoristickém segmentu. Pravidelně čtyřikrát do roka vycházejí speciální vydání Světa motorů. Dalším z časopisů pro muže je lifestylový měsíčník ForMen nebo technicky zaměřený časopis Computer.

Internetový portál www.auto.cz doplňuje tištěné vydání motoristických titulů vydavatelství a řadí se mezi nejnavštěvovanější auto-moto domény. Mezi technické weby, které doplňují mužské portfolio, dále patří živě.cz, mobilmania.cz, digiarena.cz a další.

Dětské tituly se těší velké oblibě a mají dlouhou historii, vyrostlo na nich již několik generací. Legendární časopisy ABC, Sluníčko a Mateřídouška nedávno doplnil časopis Nedělníček.

Celkově mediální dům připraví ročně okolo 60 titulů – novin, časopisů a samostatně prodejných speciálů. Provozuje na 30 webů.

Více informací o každém titulu naleznete zde.

Pod společností působí také dvě tiskárny sídlící v Praze a Ostravě, které jsou vlastněny a provozovány pod hlavičkou CZECH PRINT CENTER a.s.

V roce 2012 byl spuštěn velmi úspěšný projekt společnosti – první virtuální mobilní operátor – BLESKmobil, který svým zákazníkům nabízí výhodné ceny za volání bez závazků, čímž si vydobyl pozici nejsilnějšího virtuálního operátora v zemi.

  

CZECH NEWS CENTER a.s.

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 19490
Adresa sídla: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
IČ 02346826

Společnost CZECH NEWS CENTER a.s. je součástí koncernu CZECH MEDIA INVEST a.s.

O nás - levý sloupec

Celková čtenost CNC je 3 397 000 čtenářů, což je 38,6% populace v ČR ve věku 12-79 let.


ČTENOST DENÍKŮ

 Čtenost Q3/Q4 2018
Foto: admin

 

ČTENOST 3Q + 4Q 2018 – podíly na trhu Časopisy, Deníky, Total Market

 

PRODANÝ NÁKLAD DENÍKŮ

 

Prodaný náklad Q3/Q4 2018
Foto: admin

 

PRODANÝ NÁKLAD 3Q + 4Q 2018 – podíly Časopisy, Deníky, Total Market

Tiskové zprávy

Časopis Maminka odstartoval další ročník soutěže o titul…

Lifestylový časopis Maminka pro nastávající i současné maminky…

Trhni a vyhraj – hra Trhák deníku Blesk je zpět!

Už po páté přináší Blesk hru, která baví celé Česko. V pátek 15.…

Czech News Center prodalo v roce 2018 nejvíce výtisků na…

Mediální dům CNC se dle dat ABC ČR v prosinci dostal opět nad…

Aktivity
A PROJEKTY

Blesk Srdce pro vás

Blesk Srdce pro vás je charitativní projekt Blesku založený na principu vyhledávání a…

Eventy

Pod brandem našich titulů, webů a služeb vzniká v průběhu roku celá řada eventů se širokým…

Praxe

Zajímají nás mladé talenty, a proto jsme otevřeni studentům žurnalistiky, kteří u nás mohou na…