cz en

O nás

CZECH NEWS CENTER a.s. je jedním ze dvou nejsilnějších mediálních domů na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

Mediální dům disponuje šesti integrovanými newsroomy – Blesk a Aha!, Sport, ženské magazíny, general interest, auto-moto a mužské magazíny a dětské tituly, které pracují s informací podle typu média a redakčního záměru. Vlajkovou lodí je deník Blesk, který je nejprodávanějším a také nejčtenějším deníkem na trhu. Deník Blesk doplňuje čistě bulvární deník Aha! Třetím deníkem je specializovaný Sport, který se v České republice jako jediný zabývá výhradně sportovní tematikou. Každý den jsou součástí deníku tematické sportovní přílohy a rady pro aktivní sportování. Spolu s deníkem Sport vychází i tematické časopisy jako Sport GÓÓÓL a Sport magazín. Tyto tituly doplňuje široká škála křížovkářských titulů, které vycházejí pod hlavičkou deníků Blesk, Aha! a Sport. Čtvrtým deníkem, který CNC vydává, je ekonomický deník E15.

Na stránkách www.blesk.cz, www.isport.cz a www.e15.cz čtenáři naleznou on-line vydání deníkových titulů doplněné o denní aktuality a více informací ze světa showbyznysu, sportu, zábavy, kultury i ekonomiky.

V listopadu 2016 došlo ke spuštění zpravodajského portálu INFO.CZ, který se věnuje nejdůležitějším událostem nejen v politice a byznysu. Přináší nové pohledy, analýzy a komentáře, které doplňují standardní zpravodajské aktuality. Přikládá velkou váhu nejen samotnému obsahu, ale i vizuálnímu zpracování, které se vymyká podobným konkurenčním projektům.

Mezi nejvýznamnější časopisecké tituly patří týdeník Reflex, který je nejprodávanějším společenským týdeníkem v České republice. Pro cestovatele (a nejen pro ně) vydává CNC časopis s dlouholetou tradicí Lidé a Země.

V segmentu ženských titulů vydává mediální dům vůbec nejprodávanější ženský časopis na trhu – Blesk pro ženy. Ten je již deset let zároveň i jedním z nejčtenějších týdeníků u nás, a to díky oblíbeným tematickým přílohám. Úspěch slaví i odborné časopisy pro volný čas, jako jsou Blesk Hobby, Blesk Zdraví a Blesk Vaše recepty. Mezi měsíčníky mají své pevné místo na trhu časopisy Maminka, Moje psychologie, Dieta a F.O.O.D.

Pro muže pak mediální dům připravuje odborné auto-moto tituly, mezi které patří legendární Svět motorů a AutoTip. Oba tyto tituly vládnou žebříčkům v kategorii jak prodaných nákladů, tak i nejvyšší čtenosti v motoristickém segmentu. Pravidelně čtyřikrát do roka vycházejí speciální vydání Světa motorů. Dalším z časopisů pro muže je lifestylový měsíčník ForMen nebo technicky zaměřený časopis Computer.

Internetový portál www.auto.cz doplňuje tištěné vydání motoristických titulů vydavatelství a řadí se mezi nejnavštěvovanější auto-moto domény. Mezi technické weby, které doplňují mužské portfolio, dále patří živě.cz, mobilmania.cz, digiarena.cz a další.

Dětské tituly se těší velké oblibě a mají dlouhou historii, vyrostlo na nich již několik generací. Legendární časopisy ABC, Sluníčko a Mateřídouška nedávno doplnil časopis Nedělníček.

Celkově mediální dům připraví ročně okolo 60 titulů – novin, časopisů a samostatně prodejných speciálů. Provozuje na 30 webů.

Více informací o každém titulu naleznete zde.

Pod společností působí také dvě tiskárny sídlící v Praze a Ostravě, které jsou vlastněny a provozovány pod hlavičkou CZECH PRINT CENTER a.s.

V roce 2012 byl spuštěn velmi úspěšný projekt společnosti – první virtuální mobilní operátor – BLESKmobil, který svým zákazníkům nabízí výhodné ceny za volání bez závazků, čímž si vydobyl pozici nejsilnějšího virtuálního operátora v zemi.

  

CZECH NEWS CENTER a.s.

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 19490
Adresa sídla: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
IČ 02346826

Společnost CZECH NEWS CENTER a.s. je součástí koncernu CZECH MEDIA INVEST a.s.

O nás - levý sloupec

Celková čtenost CNC je 3 366 000 čtenářů, což je 38,2% populace v ČR ve věku 12-79 let. 

 

ČTENOST DENÍKŮ

Čtenost 4Q + 1Q 2019

 

ČTENOST 4Q + 1Q 2019 – podíly na trhu Časopisy, Deníky, Total Market

 

PRODANÝ NÁKLAD DENÍKŮ

 

Náklad 4Q +  1Q 2019

 

PRODANÝ NÁKLAD 4Q + 1Q 2019 – podíly Časopisy, Deníky, Total Market

Tiskové zprávy

Deník E15 vydává svůj žebříček 100 nejbohatších Čechů a…

Deník E15 vydává již potřetí svůj speciální magazín Elita byznysu s…

Finále Sazka eLEAGUE sledovalo rekordních 217 tisíc diváků

CNC úspěšně završilo první ročník největšího česko-slovenského…

CNC startuje sérii Business Breakfasts pro obchodní…

Mediální dům CNC uskuteční 23. září první ze série business snídaní…

Aktivity
A PROJEKTY

Blesk lékárna

BLESK LÉKÁRNA je další komerční projekt pod značkou Blesku, který představuje ty nejlepší a…