Kdo jsme?

Kdo jsme?

Czech News Center (CNC) patří mezi největší mediální domy ve střední Evropě. Denně jsme tu pro miliony lidí, kteří chtějí být v obraze. V našich redakcích pro ně připravujeme populární tituly, jako je Blesk, Sport, Reflex, E15, Svět motorů a 80+ dalších tiskovin a webů. A to není vše...

Future online media

Pořád nám voní novinový papír, ale věříme v budoucnost online médií

Multimediální obsah připravují naši redaktoři v 8 specializovaných newsroomech. Počet webových magazínů, ale i mobilních aplikací a dalších online projektů, které vznikají pod hlavičkou CNC, atakuje stovku. Zkrátka digitální transformaci prožíváme stejně jako naše publikum.

Deníků

4

Magazínů

42

Webů

40+

Kolegů

1000+

Career

Naše vize

Do roku 2023 chceme být technologicky nejvyspělejším a businessově nejrychleji rostoucím mediálním domem v České republice.

Právě píšeme novou kapitolu médií.

Jaká bude?

V 90. letech jsme vydávali první svobodné noviny a časopisy... Po roce 2000 nás příjemně osvěžila internetová vlna a začali jsme digitalizovat... A dnes? Dnes vycházíme z naší obsahové zkušenosti a posouváme hranice (nejen) online médií. Interaktivní obsah, sociální sítě, rozšířená realita… V tom vidíme budoucnost.

Career

Chtěli byste u nás pracovat?

Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic.

Jsme součástí CMI

Czech News Center patří do skupiny Czech Media Invest (CMI), která se zaměřuje na mediální aktivity v regionu střední a západní Evropy. Díky spolupráci v rámci této skupiny tvoříme silnou sestavu mediálních značek od tištěného obsahu, přes online až po rádia.

Obsah CMI nejen vytváří, ale má pod palcem i jeho distribuci. O dostatečný náklad nejčtenějších deníků a časopisů se stará síť tiskáren Czech Print Center a v oblasti online médií se nám vyplatila investice do technologického jednorožce, firmy Gjirafa Tech.

Představení vlastníků

Daniel

Křetinský

Daniel Křetínský se narodil v Brně roku 1975. Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a na téže fakultě se stal bakalářem politologie. Po studiích působil jako koncipient v brněnské advokátní kanceláři Gottweis & Partner. V roce 1999 začal v Praze pracovat pro investiční skupinu J&T a v roce 2003 se stal jejím partnerem. V roce 2009 se v rámci skupiny J&T podílel na založení Energetického a průmyslového holdingu. Je předsedou představenstva holdingu, majoritním vlastníkem EP Industries a šéfem fotbalového klubu AC Sparta Praha.

Daniel

Křetinský

Daniel Křetinský
Patrik

Tkáč

Patrik Tkáč se narodil v roce 1973 a vystudoval Národohospodárskou fakultu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Během studia absolvoval stáž ve VP Bank VADUZ v Lichtenštejnsku a následně mu byla udělena makléřská licence od Ministerstva financí SR. Po studiích pracoval v Procter&Gamble. V roce 1996 se stal členem představenstva J&T Finance Group, a. s. O dva roky později je jmenován předsedou představenstva J&T BANKA, a. s. V současné době působí jako partner finanční skupiny J&T a předseda představenstva J&T BANKA.

Patrik

Tkáč

Patrik Tkáč
Roman

Korbačka

Roman Korbačka sa narodil v roce 1965 v Brezne a vystudoval Technickou kybernetiku na Elektrotechnické fakultě SVŠT. Absolvoval také studium MBA na prestižní IMD ve švýcarském městě Lausanne. Po více jak 20 letech na manažerských pozicích v nadnárodních společnostech jako např. AT&T nebo Motorola, kdy působil doma i v zahraničí, se v současnosti věnuje rozvoji inovativních technologických společností, tzv. start-upů.

Roman

Korbačka

Kdo jsou naši klíčoví lidé?

Tomáš Stránský

Co - CEO

Juraj Felix

Co - CEO

Petr Fryš

Obchodní ředitel - ONLINE

David Šaroch

Obchodní Ředitel - Print

Libor Berka

Ředitel vztahu se zákazníky

Adam Chudárek

Ředitel technologické transformace

Jaroslav Sodomka

Ředitel marketingu

Jakub Šiler

Ředitel Business Intelligence

Gabriela Svianteková

Personální ředitelka

TOP 3 ocenění

21. European Newspaper Award - Deník E15

Ocenění v kategorii „Cover and Coverstory" za vydání s hlavním tématem na titulní straně „Dvě miliardy pro vědu“.

10. Ročník the ICMA - Magazín E15

V kategorii „Storytelling“ byl oceněn mezinárodní porotou Manuál E15 Chceš si otevřít hospodu.

20. European Newspaper Award - Deník E15

Deník E15 získal hned 3 ocenění v soutěži European Newspaper Award- Newspaper Design and Concept 2018

Pomoc ostatním

Když můžeme,

pomáháme druhým

Charitativním způsobem i osvětou. Blesk Srdce podporuje ty, kteří v životě neměli tolik štěstí, Blesk Ordinace radí v péči o zdraví, projekt Maminka roku vzdává hold silným ženám s dětmi... Děláme toho víc.