cz en

Tiskové zprávy

18. září 2020

CNC startuje sérii Business Breakfasts pro obchodní partnery, první proběhne na téma Cross-mediální inspirace nejen na Vánoce

Mediální dům CNC uskuteční 23. září první ze série business snídaní pro obchodní partnery, tentokrát na téma Cross-mediální inspirace nejen na Vánoce. Během snídaně vystoupí např. Juraj Felix, Co-CEO CNC, či Martina Říhová, CEO Active Group, a další.

ODKAZY KE STAŽENÍ

Business breakfast odstartuje v 9.00 v restauraci Mlýnec a nabídne různorodé pohledy na cross-mediální kampaně, ať už z hlediska obchodního, redakčního, či datové analytiky. Nabídne příspěvky na téma Éra cross-mediálních kampaní v Česku a novinky z CNC. Předvede, jak může fungovat cross-mediální kampaň založená na datech, a také ukáže, jak na cross-mediální obsah z pohledu šéfredaktora.

Mimo výše zmíněných se mezi řečníky objeví Lukáš Záhoř, šéfproducent CNC a Mall.TV, Lucie Zadák Pěnkavová, manažer online inzerce CNC, Jakub Drahokoupil, data analyst CNC, a Markéta Novák Matějková, editorka webu Maminka.cz. Celým dopolednem provede moderátor Luděk Staněk. Registrovaní zájemci budou mít možnost sledovat přímý přenos z akce.

Další snídaně z této série je plánována na leden 2021.

Detailní informace naleznete na inspirace.cncenter.cz.

 18092020_TZ_Cross-mediální inspirace.pdf


10. září 2020

Časopis Svět motorů zve na Jízdy Světa motorů

Milovníci aut se mají nač těšit. Časopis Svět motorů z mediálního domu Czech News Center pro ně na nejbližší tři víkendy připravil velké testovací jízdy v Praze, Brně a Plzni. Jízdy Světa motorů startují již tento víkend 12. a 13. září v Praze u OC Letňany.

ODKAZY KE STAŽENÍ

Kvůli ochromení české společnosti proticovidovými opatřeními letos Svět motorů nemohl v Praze na sklonku prázdnin uspořádat tradiční výstavu Auta na náplavce. To však neznamená, že by na své čtenáře zanevřel. Jako malou náhradu pro ně připravil zajímavé testovací jízdy. „Naši čtenáři nám hodně psali, že jim Náplavka chybí. A jejich spokojenost je u nás vždy na prvním místě. I proto se snažíme je v těžkých dobách aspoň tímto způsobem potěšit,“ doplňuje Zbyšek Pechr, šéfredaktor newsroomu auto-moto titulů.

V sobotu a v neděli 12. a 13. září vše začne na parkovišti u OC Letňany v Praze. Jedenáct automobilek tu bude vystavovat na padesát svých novinek na čtyřech kolech a většina aut bude připravena i na testovací jízdy v okolí centra. Vše doplní ještě program pro děti a také soutěž v parkování o hodnotné ceny. Chybět nebudou ani experti z redakce, např. v sobotu 12. září dopoledne zpestří program přednáška Martina Vaculíka, zástupce šéfredaktora Světa motorů a zároveň jednoho z nejuznávanějších motoristických novinářů v Česku.

V sobotu se začíná v 10 hodin a končí v 18.00, v neděli je start stejný a akce skončí v 17.00. Návštěvníci se mohou těšit třeba na vozy automobilky Volkswagen, která během Jízdy Světa motorů v české premiéře poprvé ukáže novou generaci užitkového vozu Caddy a také elektromobil ID3. Renault předvede mimo jiné nový Captur, Kia zase celou nabídku svých elektromobilů a hybridů. Pozornost přitáhnou i Suzuki Vitara, Opel Corsa, Hyundai Ioniq nebo Dacia Duster.

Ve dnech 19. a 20. září jízdy proběhnou ve stejném čase na parkovišti u OC Olympia v Brně a 26. a 27. září u obchodního centra Olympia v Plzni.

Jako na ostatních akcích Světa motorů je i tentokrát pro návštěvníky vše zdarma.

 10092020_TZ_Jízdy Světa motorů.pdf


10. září 2020

Velká hra pro čtenáře „Trhák Blesku“ startuje od tohoto pátku s nejvíce výhrami v historii!

Již poosmé budou mít čtenáři deníku Blesk a Nedělního Blesku možnost denně vyhrát ve hře Trhák. Od pátku 11. září po dobu jednoho měsíce naleznou každý den na titulní straně kupon, po jehož odtržení ihned zjistí, zda získali jednu z více než tří milionů výher nebo slev, kterých je v této řadě nejvíce v historii. Peněžité výhry v celkové hodnotě téměř 3 miliony korun, nepeněžité výhry v celkové výši skoro 106 milionů korun a slevy na nákupy, které dosahují celkové hodnoty v řádu stovek milionů…

ODKAZY KE STAŽENÍ

Prakticky to znamená, že téměř každý druhý kupon obsahuje výhru nebo slevu. Partnery akce jsou tentokrát CineStar, Mall.cz, KFC, KetoDiet, FlixBus, BLESKmobil, BLESK LÉKÁRNA a Blesk.cz PREMIUM. Finanční výhry v hodnotách 50, 100, 200, 500, 1000 a 5000 Kč budou vypláceny na jakékoli pobočce České pošty po celou dobu trvání hry. Nově bude možné již přímo po odtrhnutí kuponu vyhrát 50 000 Kč na ruku, tato výhra bude předána poté, co výherce kontaktuje dle instrukcí na kuponu Czech News Center a. s. a po zkontrolování potřebných náležitostí.

Ten, kdo nevyhraje, ale i ten, kdo vyhrál a chce soutěžit dál, se může zaregistrovat do Denní hry, ve které získá druhou šanci na výhru. Novinkou této řady Trháku je možnost v Denní hře získat kromě výhry až 50 tisíc korun na ruku i další výhry, kterými jsou bonusový kredit BLESKmobil v hodnotě 1000 Kč, dárková karta do KFC v hodnotě 5000 Kč a poukázka na nákup do KetoDiet v hodnotě 5000 Kč. Čísla vítězných kuponů pro daný den budou zveřejněna každý den ve 20.00 na Blesk.cz.

Hra Trhák se neustále drží svého claimu „TRHNI A VYHRAJ!“, charakterizujícího hlavní principy hry: jednoduchost, rychlost a atraktivitu – přesně to, co čtenáři na Trháku milují.

Hra bude podpořena masivní kampaní, která zahrnuje vedle media mixu printových a on-line médií z portfolia Czech News Center a. s. také spoty na všech hlavních TV stanicích, plošnou kampaň v nejsilnějších českých rádiích, outdoor (billboardy, polepy autobusů a tramvají, POS materiály u největších prodejců tisku) a samozřejmě kampaň na sociálních sítích, která je v tomto kole hry ještě posílena.

Hra Trhák deníku Blesk startuje v pátek 11. září 2020 a potrvá do neděle 11. října 2020 včetně.

 1092020_TZ_BLESK Trhák.pdf


Tiskové zprávy

Dušan Gajdoštík posílil obchodní tým CNC

Od 1. srpna rozšířil obchodní tým CNC Dušan Gajdoštík, který…

F.O.O.D. piknik slaví 10. narozeniny

Tradiční gastronomický festival plný skvělého jídla a zábavy pro…

Jan Zubina přichází do CNC, rozšíří online inzerci

Od 1. srpna 2020 nastoupil Jan Zubina na pozici Senior Yield…

Aktivity
A PROJEKTY

Blesk lékárna

BLESK LÉKÁRNA je další komerční projekt pod značkou Blesku, který představuje ty nejlepší a…