cz en

Tiskové zprávy

16. října 2019

Známe Maminku roku 2019!

Jedinečná soutěž Maminka roku už má svou vítězku. Včera večer se jí během slavnostního vyhlášení v pražské restauraci Soho stala maminka Marie Mrňávková z Kamenického Šenova. Soutěž letos podruhé vyhlásil lifestylový měsíčník Maminka mediálního domu CZECH NEWC CENTER, aby tak ocenil ženy – maminky, které jsou nejen skvělými mámami, ale i inspirací pro všechny ostatní v tom, co dělají, jaké jsou a co dokázaly.

ODKAZY KE STAŽENÍ

„Máme za sebou opět velmi emotivní večer plný silných životních příběhů všech devíti finalistek. Tolik pozitivní energie pro mě bylo opět důkazem, že projekt Maminka roku má smysl a může pomoci dalším ženám – maminkám, dodat jim sílu bojovat, nevzdat se a jít si za svým cílem,“ řekla šéfredaktorka časopisu Alice Rossi.

Cenu Mamince roku 2019 předali Libuše Šmuclerová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva mediálního domu CZECH NEWS CENTER, a Lukáš Fiala, majitel a jednatel společnosti FUN BABY.cz.

V kategorii Maminka Blogerka zvítězila Iveta Sochorová, v kategorie Maminka Podnikatelka Gábina Hrdina a v kategorii Maminka Hrdinka Andrea Chaloupková.

Porota, ve které zasedly známé osobnosti, jako Tamara Klusová, Andrea Růžičková a Marika Šoposká, o absolutní vítězce rozhodla na slavnostním večeru v pražské restauraci Soho. Tady si vyvrcholení celé soutěže užilo všech devět finalistek s rodinami a s nimi i celá redakce časopisu Maminka, včetně partnerů soutěže a pozvaných hostů. Živě ho mohli diváci vidět na BLESK.CZ a na Facebooku MAMINKA.CZ.

„Pevně doufám, že budeme dál s naší soutěží Maminka roku pokračovat i v příštím roce a už teď se těším na další desítky emotivních a silných příběhů.  Děkuji všem maminkám, které do soutěže šly a díky tomu se staly velkou inspirací pro spoustu dalších maminek,“ uvedla šéfredaktorka Maminky Alice Rossi.

Celým večerem provázel moderátor Vojtěch Bernatský, o hudební zpestření se postaral Tomáš Klus. Další ročník soutěže Maminka roku bude lifestylový časopis Maminka vyhlašovat v březnu 2020.

 16102019_TZ_Maminka roku 2019.pdf


16. září 2019

Deník E15 vydává další číslo magazínu E15 Premium „Jak si užít design“

Magazín se zaměřuje na nynější zlatý věk designu. K jeho rozmachu dopomohly rostoucí ekonomika, zvyšující se mzdy a navíc současný globální trend – návrat ke kvalitě, opravdovosti, k řemeslu a umění. Jako určitá protiváha technologického pokroku a přívalu globalizovaného levného zboží je to přirozený krok.

ODKAZY KE STAŽENÍ

Představíme vám mimo jiné příběhy nejznámějších tuzemských držitelů designových „Oskarů“ a v magazínu najdete také exkluzivní rozhovory – například se zakladatelem Lasvitu Leonem Jakimičem. I on potvrzuje, že zájem o design mezi lidmi roste. „Už i v Liberci – třeba i díky Lasvitu a jiným firmám – chtějí lidé nejen něco hezkého, ale něco s příběhem, s autorem, chtějí autenticitu. To jsem před deseti lety neviděl,“ říká. A z toho těží firmy. I když je tahounem designové spotřeby stále Asie, český byznys roste ještě rychleji než globální. 

Přiblížíme vám také pohled na vztah designu a umění současného nejznámějšího tuzemského designéra Ronyho Plesla, který mimochodem bude letos v září vystavovat ve slavném londýnském Victoria Albert Museu.

 Jak si tedy užít design a nenapálit se? Co, kde, jak a za kolik má cenu kupovat? Jakou hodnotu mají ocenění z designérských soutěží a nakolik se firmám sázka na design vůbec vyplatí? Odpovědi na tyto i další otázky najdete v následujících měsících také ve spoustě dalších článků a rozhovorů týkajících se designu na webu e15.cz a v deníku E15

Dvouměsíčník E15 Premium vydává redakce deníku E15. Každé číslo je hloubkovou sondou do jednoho aktuálního byznysového segmentu a utváří tak platformu pro odborné diskuze o klíčových tématech. 

Čtenáři magazínu E15 Premium se letos mohou těšit na další tituly věnované inovátorům a vizionářům či na žebříček nejbohatších Čechů. 

Časopis je k dostání ve stáncích distributorů Relay a Geco a na webových stránkách www.ikiosek.cz.

 16092019_TZ_E15 Premium_jak si užít design.pdf


13. září 2019

Trhák Blesku pošesté zpět a opět větší!

Hra, která je oblíbená napříč celým Českem, je znovu tady! Již pošesté budou mít čtenáři deníku Blesk a Nedělního Blesku možnost denně vyhrát ve hře Trhák. Od pátku 13. září po dobu jednoho měsíce naleznou každý den na titulní straně kupon, po jehož odtržení ihned zjistí, zda získali jednu z více než dvou milionů výher nebo slev.

ODKAZY KE STAŽENÍ

Prakticky to znamená, že téměř každý třetí kupon obsahuje výhru nebo slevu. Čtenáři Blesku a Nedělního Blesku na kuponu mohou najít peněžité výhry v celkové výši 14 milionů korun a slevy na nákupy, které dosahují celkové hodnoty v řádu desítek milionů korun. Partnery akce jsou tentokrát Elektroworld, Mall.cz, FlixBus, Blesk Mobil a Blesk Lékárna. 

Všechny finanční výhry (10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000 a 5000 Kč) budou vypláceny na jakékoliv pobočce České pošty po celou dobu trvání hry! Ve hře jsou kromě bonusového kreditu také balíčky volání na týden zdarma od virtuálního telefonního operátora BLESKmobil.  

Ten, kdo nevyhraje, ale i ten, kdo vyhrál a chce soutěžit dál, se může zaregistrovat do Denní hry Trháku. V Denní hře se hraje o 10 tisíc na ruku a další výhry. Číslo vítězného kuponu pro daný den bude zveřejněno každý den ve 20.00 na blesk.cz.   

Hra Trhák tak stále dostává svému claimu  „TRHNI A VYHRAJ!“, charakterizujícímu hlavní principy hry – jednoduchost, rychlost a atraktivitu – přesně to, co čtenáři na Trháku milují.  

Hra bude podpořena masivní kampaní, která zahrnuje vedle media mixu printových a on-line médií z portfolia Czech News Center a.s. také spoty ve všech hlavních TV stanicích, plošnou kampaň v nejsilnějších českých rádiích, outdoor (billboardy, polepy autobusů a tramvají, POS materiály u největších prodejců tisku) a samozřejmě kampaň na sociálních sítích, která je v tomto kole hry ještě posílena. 

Hra Trhák deníku Blesk startuje v pátek 13. září 2019 a potrvá do neděle 13. října 2019 včetně.

 13092019_TZ_TRHÁK Blesk.pdf


Tiskové zprávy

iSport LIFE závod již tuto sobotu v ZOO Brno

Deník Sport a portál iSport.cz připravily pro své čtenáře, a nejen…

F.O.O.D. piknik 2019 v neděli 1. září na pražské Ladronce

Gastronomický festival F.O.O.D. piknik 2019 časopisu F.O.O.D. se…

Auta na náplavce startují již ve čtvrtek!

Třetí ročník výstavy Auta na náplavce, který pořádá časopis Svět…

Aktivity
A PROJEKTY

Blesk lékárna

BLESK LÉKÁRNA je další komerční projekt pod značkou Blesku, který představuje ty nejlepší a…

Blesk Srdce pro vás

Blesk Srdce pro vás je charitativní projekt Blesku založený na principu vyhledávání a…

Eventy

Pod brandem našich titulů, webů a služeb vzniká v průběhu roku celá řada eventů se širokým…