cz en

Proběhlé eventy

Vánoční jarmark BLESKU

Nejčtenější deník v Česku připravil pro své čtenáře, a nejen pro ně, jedinečný BLESK Vánoční jarmark – trhy, které nemají obdoby! Ve třetím patře slavného obchodního domu Kotva v centru Prahy si mohou návštěvníci užít pohádkový svět, který pro ně Blesk ve spolupráci s více než sto prodejci a kreativními výrobci z celého Česka přichystal. Blesk Vánoční jarmark startuje 29. 12. 2019 a potrvá až do 22. prosince, 2019.

jarmark.blesk.cz/

iSport LIFE závody: Říčany u Prahy

Dechberoucí prostředí, nádherný běh, závod pro aktivní i začínající běžce na trase 9,1 km. Každý závodník dostane zdarma startovní set a oficiální funkční triko Columbia. Na své si přijdou i děti, pro které jsme připravili závody podle věkových kategoriích a super dárky pro všechny.

isport.blesk.cz/clanek/isportlife-isportlife-zavody-propozice/353485/isport-life-columbia-srdcervouci-zavod.html

iSport LIFE závody: Divoká Šárka, Praha

Nádherná příroda, slavní sportovci a pikantní výzvy! Závod pro aktivní i začínající běžce na trase 7 km. Každý závodník dostane zdarma startovní set a oficiální funkční triko Columbia. Na své si přijdou i děti, pro které jsme připravili závody podle věkových kategoriích a super dárky.

isport.blesk.cz/clanek/isportlife-isportlife-zavody-propozice/353484/isport-life-columbia-divoky-zavod-sarkou.html

iSport LIFE závody: Zoo Brno

Jedinečný zážitek! Připravili jsme pro vás nevšední běh brněnskou ZOO. Každý závodník dostane funkční triko Columbia zdarma. Na své si přijdou i děti, pro které jsme připravili závody podle věkových kategoriích a super dárky pro všechny. Na nejlepší čeká i krmení žiraf.

isport.blesk.cz/clanek/isportlife-isportlife-zavody-propozice/353483/isport-life-columbia-zavod-brnenskou-zoo.html

F.O.O.D PIKNIK 2019

Piknikové koše plné dobrot, atraktivní program, skvělé jídlo a milá setkání. To je FOOD piknik na Ladronce, který se i letos koná první zářijovou neděli. Celý den Můžete strávit nejen ve společnosti naší redakce, ale i dalších osobností z oblasti české gastronomie. Provázet celým dnem nás bude opět Lukáš Hejlík.Dejte si Schůzky s někým, s kým jste se dlouho neviděli a Přijďte si užít den plný skvělého jídla, pití a zábavy! Bude to rozhodně stát za to!

foodpiknik.recepty.cz/

Tiskové zprávy

Finále Sazka eLEAGUE sledovalo rekordních 217 tisíc diváků

CNC úspěšně završilo první ročník největšího česko-slovenského…

CNC startuje sérii Business Breakfasts pro obchodní…

Mediální dům CNC uskuteční 23. září první ze série business snídaní…

Časopis Svět motorů zve na Jízdy Světa motorů

Milovníci aut se mají nač těšit. Časopis Svět motorů z mediálního…

Aktivity a projekty

Blesk lékárna

BLESK LÉKÁRNA je další komerční projekt pod značkou Blesku, který…