Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Známe Maminku roku 2021!

Jedinečná soutěž Maminka roku už má letos svou vítězku. Dnes večer se jí během on-line vyhlášení na webu Maminka.cz, přenášeného živě z pražského hotelu Chateau St. Havel, stala maminka Jaroslava Hadžiosmanovič. Soutěž letos počtvrté vyhlásil lifestylový měsíčník Maminka z mediálního domu CZECH NEWS CENTER, aby tak ocenil maminky, které jsou nejen skvělými mámami, ale i inspirací pro všechny ostatní v tom, co dělají, jaké jsou a co v životě osobně i profesně dokázaly.

Vyhlášení inspirativní a emocemi nabité soutěže si užili diváci nejen přímo v pražském hotelu Chateau St. Havel, ve kterém se devět finalistek ubytovalo a prožilo celý úžasný den, ale také v on-line přímém přenosu na webu Maminka.cz. Moderátorem večera se opět po roce stal Tomáš Klus a patronkami jednotlivých kategorií byly Ewa Farna, Michaela Tomešová a Tamara Klusová. O vítězce rozhodli sami sledující diváci.

„Ano, opět to bylo o silných emocích a obrovské ženské le a sounáležitosti,řekla šéfredaktorka časopisu Alice Rossi. Myslím, že takové předávání ocenění tu ještě nebylo. Snažili jsme se při psaní scénáře o jediné – abychom se neopakovali a byli zábavní, plní dojmů a momentů překvapení.Cenu Mamince roku 2021 předaly předsedkyně představenstva CNC Libuše Šmuclerová a Michaela Čejková, marketingová manažerka FunBaby.

V kategorii Maminka BLOGERKA zvítězila Klára Antonova Fischleinová, v kategorii Maminka PODNIKATELKA Zuzana Kaščáková a v kategorii Maminka HRDINKA Dita Szymanská.

V porotě letos zasedla nejen šéfredaktorka Maminky Alice Rossi a již zmíněné známé maminky Tamara Klusová, Ewa Farna a Michaela Tomešová, ale také partneři celého projektu, bez nichž by se tato jedinečná soutěž jen těžko mohla uskutečnit.

„Je nám ctí být už třetím rokem generálním partnerem tohoto úžasného projektu. Maminka roku je zdrojem inspirace, jak lze zvládnout vše, co se nám v životě postaví do cesty. Doufáme, že i díky našemu partnerství se podaří tímto skvělým projektem inspirovat co nejvíce lidí. Maminka roku je prostě pro FunBaby už naše srdcovka!“, sdělila Michaela Čejková, marketingová manažerka FunBaby. 

„Společnost Mattel je pyšným partnerem projektu Maminka roku. Věříme, že každá maminka si zaslouží ocenění za to, co dělá pro své děti a pro jejich budoucnost,“ popsala Lenka Helena Koenigsmark, marketingová ředitelka Mattel ČR, SK a Maďarsko.
„Bebelo podporuje všechny aktivní maminky, které se rozhodly kromě péče o své miminko zvládnout i další projekty, ve kterých se mohou samy realizovat. Takovým projektem může být například založení mateřského blogu nebo vlogu a inspirace a podpora dalších maminek,“ popsala marketingová ředitelka Dr. Max, Tereza Majerová.

Jsem rád za každou příležitost, která ukáže, že být máma je něco výjimečného, že je mezi nimi řada podnikavých a akčních žen, ale i mnoho hrdinek, které se potýkají s nelehkým osudem. Soutěž Maminka roku ukazuje ty maminky, které se staly vzorem a inspirací pro ostatní. To je strašně důležité. A pro VZP ČR čest být u toho,“ doplnil za partnery ředitel VZP ČR Zdeněk Kabátek.

Partnerům akce tak patří velký dík, a samozřejmě nejen jim. „Moje velké poděkování patří hlavně všem maminkám, které se rozhodly do projektu časopisu Maminka jít, a díky tomu se staly opět obrovskou inspirací pro spoustu dalších maminek. A nejen pro ně. A dík patří samozřejmě celé redakci a všem ostatním, kteří více než půl roku na projektu pracovali,uzavřela šéfredaktorka Alice Rossi.

Další ročník soutěže Maminka roku bude lifestylový časopis Maminka z mediálního domu CZECH NEWS CENTER vyhlašovat v březnu 2022.

Tagy:

Eventyprintonlinematernity

Co se u nás právě děje?