Zpět na Blog
Novinky o titulech

Web maminka.cz na začátku května odstartuje 6. ročník soutěže o titul Maminka roku

Web o mateřství maminka.cz pro všechny nastávající i současné maminky pořádá další ročník výjimečného projektu plného dojemných a silných příběhů – soutěž Maminka roku 2023. Maminky se do něj mohou přihlásit samy nebo je může nominovat jejich okolí. Průběh soutěže se bude odehrávat na webu a na sociálních sítích až do velkého říjnového finále, které završí slavnostní galavečer.

„Minulý ročník Maminky roku byl pro mě prvním, který jsem zažila na vlastní kůži. A musím přiznat, že jsem nečekala, jak moc mě zasáhne,“ říká Vanda Stöckbauerová, editorka webu maminka.cz. „Do redakce nám přišlo plno dojemných a inspirativních příběhů. Bylo těžké vybírat semifinalistky, protože se přihlásilo mnoho silných žen, které chtěly dodat ostatním odvahu a motivovat je.“

Soutěží se tradičně v kategoriích Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka a Maminka blogerka. Titul Maminka roku získá soutěžící, která nejvíce zaujme porotu z řad partnerů a VIP patronek. Patronkami letošního ročníku jsou Veronika Kašáková, Petra Nesvačilová a Berenika Kohoutová. Ve hře je vedle hodnotných cen také redakční spolupráce vítězek s webem maminka.cz.

Z přihlášených soutěžících vybere redakce a VIP patronky z každé kategorie pět semifinalistek. Pro ty budou následně čtenářky a čtenáři hlasovat, a podílet se tak na výběru tří finalistek z každé kategorie. O finálním umístění v jednotlivých kategoriích a o absolutní vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru, který se bude konat 17. října 2023. „Loňský finálový večer se moc povedl a myslím, že ani jedno oko nezůstalo suché. Celá redakce se těší a doufá, že se letošní ročník také povede na jedničku,“ těší se editorka.

Uzávěrka přihlášek do soutěže je 30. května 2023. Veškeré informace pro soutěžící jsou k dispozici na webu maminka-roku.cz.

Projekt bude podpořen televizními a rozhlasovými spoty a outdoorovou reklamou, on-line komunikací a tištěnou inzercí napříč vydavatelstvím a rovněž podporou na sociálních sítích. Online stream ze závěrečného galavečera proběhne na Fameplay.TV, Blesk.cz a Maminka.cz. Soutěž vzniká ve spolupráci s významnými partnery a inzertními zadavateli.

Web maminka.cz přináší každý den těhotným ženám a maminkám (a vlastně i tatínkům, babičkám, dědečkům…) ty nejpřesnější a nejpodrobnější informace, rady odborníků, zajímavosti a rozhovory. Reaguje na aktuální události ve všem, co se mateřství týká. Najdete na něm skvělé tipy na cestování, vaření i originální nápady pro nejmenší.

Tagy:

EventymaternitylifestyleMaminka rokuMaminka

Co se u nás právě děje?