Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Web Autorevue.cz oslavil 20 let. Čtenáře o víkendu přenesl do roku 2001

Na sobotu připadlo 20leté výročí od oficiálního spuštění specializovaného webu Autorevue.cz. Od léta 2001 přináší praktické informace ze života řidičů, testy automobilů nebo informace o příslušenství, cestování či historická témata. Narozeninovým překvapením bylo symbolické převléknutí webu do historického kabátu. Čtenářům se zobrazoval obsah právě z úplného začátku jeho fungování.

„V sobotu jsme web vrátili o 20 let zpátky, včetně obsahu, který byl v té době, tedy v začátcích jeho fungování, publikován. Čtenáři, který přišel na homepage webu, se tak najednou zobrazil třeba test Fordu Focus první generace, představení Škody Superb nebo jiné dobové články. Pomyslnou oslavu završil v neděli nový, narozeninový díl našeho vlastního autorského videopořadu Týden na zpátečku, kde odlehčenou formou shrnujeme události uplynulých dnů. Od neděle se pak web vrátil zase do aktuální doby a k aktuálním tématům,” říká k výročí Jan Mička, vedoucí redakce Autorevue. 

Automobilový internetový deník, vydávaný mediálním domem Czech News Center, si přečte průměrně přes 500 000 reálných uživatelů za měsíc (dle dat z NetMonitoru). Ti přicházejí na web za každodenními novinkami, zajímavostmi, reportážemi nebo za testy nových i historických aut. Poslední větší změna designu Autorevue.cz proběhla před deseti lety, novou tvář dostane web znovu právě letos. Redakce aktuálně pracuje na redesignu hlavní stránky i layoutu článků, s cílem prezentovat obsah přehledněji.

Tagy:

onlinezajímavostauto-moto

Co se u nás právě děje?