Zpět na Blog
Novinky o titulech

Web Auto.cz má nového šéfredaktora

Oblíbený motoristický web Auto.cz, který patří pod mediální dům Czech News Center (CNC), má od dubna nového šéfredaktora. Stal se jím zkušený novinář Petr Benzl, který dosud působil v CNC jako šéfredaktor tištěných časopisů Auto Tip, Auto Tip Klassik a 4Fleet. Jeho pozice ve vedení těchto časopisů zůstává.

Petru Benzlovi bude v nové roli pomáhat ještě Jan Mička, který se stal hlavním editorem online magazínu Auto.cz. Zároveň i nadále zůstává vedoucím redaktorem dalšího webu vydavatelství, tedy Autorevue.cz. 

„Jsou to jasné kroky směřující k další a pevnější integraci redakcí všech našich sedmi tiskových, onlinových i audiovizuálních motoristických titulů. Jsme přesvědčeni, že tyto změny povedou k upevnění výsostné pozice vydavatelského domu Czech News Center na poli opravdové motoristické žurnalistiky,” říká Petr Benzl ke změnám. 

Webová stránka auto.cz vznikla v roce 1997 jako první český specializovaný server zaměřený na téma automobilů. Od té doby se stala jedním z největších a nejznámějších portálů v oblasti motorismu v České republice. V březnu ji navštívil téměř milion fanoušků (RU).

Tagy:

vedeníonlineprintauto-moto

Co se u nás právě děje?