Zpět na Blog
Technologie

Smarticle: Nová éra v efektivním oslovování cílových skupin

Czech News Center se nebojí výzev, a proto se náš programátorský tým vrhnul do vývoje Smarticle (smart article). Cílem bylo mít po ruce vlastní in-house produkt, který nebude závislý na třetí straně jako byl doposud Idvert. Ovoce vzešlé z práce našich kolegů se po několika měsíční tvrdé práci začalo sklízet v začátkem října 2023, od kdy je Smarticle v ostrém provozu. V čem se od sebe liší systém Idvert a Smarticle?

Co je Smarticle?

Algoritmus váš článek zobrazí definované cílové skupině napříč 40 online médii Czech News Center. Dochází k automatické optimalizaci a měření výkonu.

Smarticle: Více než jen náhrada 

Vývoj Smarticle je v režii programátorského týmu Czech News Center. Na vývoji se podílelo také Content Studio CNC a tým executive assistant. Výsledkem spolupráce je produkt, který přináší řadu výhod pro samotné obsluhování kampaní. Zásadním přínosem pro naše klienty jsou mnohem přesnější predikce impresí pro cílení na vybrané skupiny čtenářů (floating, regiony, záliby apod.).

Predikce impresí se také hodí pro výjimečné situace. Pokud v českém mediálním prostoru bude výrazně rezonovat nějaké téma, tak se přirozeně projeví ve větší návštěvnosti našich webů. Klientům proto třeba budeme moci navrhnout i navýšení impresí pro jejich probíhající kampaně. 

Nezávislost a inovace

Další významný přínos Smarticle vidíme v nezávislosti na třetí straně. Díky tomu, že se nemusíme spoléhat na externí platformu, můžeme s produktem i do budoucna efektivně pracovat, reagovat na potřeby klientů a Smarticle dále vyvíjet a inovovat.

Tagy:

onlineidvertcontent studioadopsSmarticle

Co se u nás právě děje?