Zpět na Blog
Právě nabízíme

Předplatné prémiového obsahu jako ideální benefit pro zaměstnance nebo klientský dárek

Připravili jsme pro vás speciální balíčky našich PREMIUM předplatných u nejoblíbenějších online titulů. Nakupte zamčený obsah a další výhody z populárních webů iSport.cz, e15.cz nebo Reflex.cz se slevou až 40 %* ! Dárky můžete rozdávat zdarma, nebo distribuovat různé speciální slevové kódy.

Předplatné PREMIUM nabízí našim čtenářům přístup ke kompletnímu, tedy i exkluzivnímu obsahu, který je jinak uzamčený. Proč? V aktuální digitální éře se k tomuto kroku uchylují snad všichni tvůrci a mediální domy. Důležité je však podotknout, že tento krok nepředstavuje pouze část určité obchodní strategie. Je to spíše reakce na rostoucí potřebu udržet kvalitu žurnalistiky v této době. Náš zamčený, neboli placený obsah, nabízí čtenářům hloubkové analýzy, exkluzivní reportáže nebo třeba odborné komentáře, které vyžadují významné redakční úsilí a zdroje. Předplatné PREMIUM tak představuje nejen podporu pro udržitelnost kvalitního novinářství, ale také slib vyšší hodnoty pro loajální čtenáře. Poslední výhodou může být čtení a prohlížení bez reklam. 

iSport.cz PREMIUM

iSport.cz PREMIUM nabízí prémiový obsah a celý web iSport.cz bez reklam, a to včetně aplikace iSport.cz, dostupné jak v Google Play tak v App Store. Součástí nabídky jsou tedy třeba i veškeré video momenty ze zápasů hokejové a fotbalové nejvyšší soutěže ihned po zápase, pohledy do zákulisí sportovních organizací a klubů, ale i další výhody a akční nabídky pro fanoušky (tedy předplatitele), které budou v budoucnu jen růst.

Reflex.cz PREMIUM

Reflex.cz PREMIUM v sobě skrývá taktéž  neomezený exluzivní přístup ke všem článkům a kompletnímu obsahu na webu www.reflex.cz, a také přístup bez reklam. Čtenář si tak může vychutnat kompletní informace z politiky, kultury a životního stylu, názory, komentáře, kauzy, ale také všechny video a audio podcasty. Stejně jako v případě sportovních nadšenců, i tady se může těšit z dalších překvapení a výhod.

Predplatne

e15.cz PREMIUM a VIP

V případě byznysového webu e15 jsme pro vás připravili dokonce několik verzí. Standardní e15 PREMIUM, které funguje podobně jako další populární weby. PREMIUM sekce nabízí  denní aktuální informace z českého i světového byznysu a ekonomiky na webu www.e15.cz, kde má čtenář přístup bez reklam, ale také premium poradny s experty svého oboru a samozřejmě exkluzivní rozhovory s top manažery a vlastníky nejen českých firem. V případě ročního předplatného dokonce zahrnuje také tištěný magazín e15.

Absolutní novinkou letošního roku je prémiové VIP předplatné e15. Kromě výše zmíněných benefitů totiž předplatitel získává také významné slevy a volné vstupy na vybrané eventy e15 a záznamy z vybraných konferencí. Těch redakce e15 jen vloni uspořádala kolem desítky, a to v různorodých tématech od investic, přes problematiku technologií, fintech a startupů až po akce zaměřené třeba na udržitelnost, development nebo ecommerce. V letošním roce tohle číslo pravděpodobně ještě naroste, už teď jsou v plánu například velký International E-commerce & Digital Summit 2024, kam se sjedou odborníci z klíčových odvětví, aby diskutovali o velkých změnách, které digitální technologie přináší a často jsou veřejností přehlížené, nebo REsummit, který propojuje realitní vývoj, budoucnost staveb i financování. 

Právě na Summit můžete aktuálně vyrazit o 40 % levněji. Součástí komplexního VIP předplatného je 40% sleva na vstupenku (mimo early birds proma), což vám může ušetřit za GOLD PASS 5 600 Kč (původní cena je14 000 Kč a s VIP předplatným ji koupíte za 8 400 Kč). 

Zajímá vás naše předplatné? Napište mi na tereza.jilkova@cncenter.cz

 

* Sleva až 40 % na předplatné se vztahuje pouze na roční předplatné a neplatí na e15 VIP.

 

Tagy:

onlineReflexsportreklamaE15premiumpředplatné

Co se u nás právě děje?