Zpět na Blog
Právě nabízíme

Oblíbená Ordinace i dny NATO. Na který event zavítáte vy?

I letos vám podzim zpříjemníme dvěma populárními eventy. První z nich je naším dítětem, které nám každý rokem dělá velkou radost. Řeč je o Blesk Ordinaci, roadshow spojené s prevencí běžných onemocnění. Druhou akcí, kterou podporujeme coby partner, jsou Dny NATO v Ostravě.

Blesk Ordinace dohlídne na vaše zdraví 

Jedinečný projekt Blesk Ordinace se letos dočkal už svého 4.ročníku, v rámci kterého se opět zaměří na preventivní vyšetření bez čekání a doporučení praktických lékařů. Právě to bývá jednou z nejčastějších příčin, která lidi odrazuje od návštěvy doktorů. Proto i letos vyrazíme do pěti českých měst. Startujeme v Písku 12. září, následuje Zlín 19. září, Brno 26. září, Most 3. října a končíme v Praze 10. října. V těchto městech vždy na jeden den vyroste městečko mobilních ordinací s lékaři z různých oborů. Ti provádí vyšetření přímo na místě. 

Naši čtenáři a návštěvníci akce zde podstoupí běžná vyšetření, a dozví se, jak na tom zdravotně jsou. Škála preventivních kontrol je opravdu pestrá. Lékaři v mobilních stanech zkontrolují nejen hladinu cukru v krvi, ale i znaménka. Chybět nebude ani vyšetření plic, tlaku, zraku nebo diabetu. Tím ale zdaleka nekončíme. Součástí bude také poradna pro odvykání kouření a léčby závislosti, obezity, duševního zdraví, urologie či gynekologie. 

Návštěvníky akce také seznámíme s výjimečnými odborníky a službami, které poskytují naši partneři a instituce, nemocnicemi počínaje a regionálními partnery konče. Součástí programu bude také seznámení s právy pacientů, možnostech léčby a novinek.  A v neposlední řadě se snažíme zpopularizovat nádherné historické lokace, ve kterých Blesk Ordinaci pořádáme.

Blesk Ordinace 23

Naším cílem je vybudovat z Blesk Ordinace největší osvětovou akci, která se v České republice pořádá. To vše pod záštitami všech důležitých institucí - od Ministerstva zdravotnictví České republiky, přes kraje, až po samotná města a další důležité úřady.

Překonáme čísla z minulého roku? 

V loňském roce 2022 zavítalo do mobilních ordinací v jednotlivých městech kumulovaně  přes 10 000 návštěvníků. Lékaři vyšetřili přes 6 657 pacientů, odhalili 37 zhoubných nádorů kůže, 13 přednádorových onemocnění kůže, 6 osob s astmatem či 43 osob s extrémně vysokým tlakem. Tisícům lidí také poskytli odborné poradenství. 

Blesk Ordinace 22

Dny NATO aneb Bezpečnost na prvním místě 

Ve dnech 16. a 17. září 2023 můžete také zavítat na dny NATO v Ostravě, největší bezpečností přehlídku v Evropě. Jako každoročně, tak i letos se koná na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě. Letošní motto je: „Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita”. Těšit se můžete nejen na přehlídku starší techniky, ale i na nejmodernější stroje. Celkem bude na mošnovském letišti více než 90 letounů a na tisíc kusů pozemní techniky.

A jakou roli zde bude hrát Czech News Center? Pro návštěvníky jsme si připravili Blesk zónu, která nabídne aktivity pro dospělé i děti. Chybět nebudou ani drobné dárky. 

Tagy:

EventyBLESKmarketing

Co se u nás právě děje?