Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Mediální dům Czech News Center nabídl s hokejovým šampionátem nový reklamní formát. V živém hokejovém studiu zobrazil injektáž s live kurzy na zápas

Vydavatelství Czech News Center spustilo se zahájením hokejového mistrovství onlinové iSport studio, kde odborníci živě komentovali a glosovali právě probíhající utkání. Novinku doplnilo injektáží zobrazující live kurzy přímo ve videu.

Redakce iSport.cz přenesla typicky televizní formát hokejového studia do webového prostředí poprvé. V čase před zápasy, v komerčních přestávkách nebo po skončení jednotlivých utkání nabízela prostřednictvím iSport studia expertizy i komentáře. Kromě toho divák viděl aktuální kurz na zápas, o kterém moderátoři či hosté hovořili, a to v reálném čase. Poslední vysílání bude věnované finále šampionátu.  

„S live kurzy už jsme samozřejmě pracovali u jiných webových formátů, tentokrát se nám ale podařilo dostat tento údaj i do živě vysílaného videa, což je mnohem technicky náročnější. Až 85 % času vysílání tak divák mohl vidět, jak se na daný zápas, o kterém byla řeč, měnil kurz právě v konkrétním okamžiku,” říká k novince Miloš Čihák z obchodního oddělení Czech News Center

Reklamní novinku otestovala jako první sázková kancelář Fortuna. iSport studio jako takové mělo počas hokejové svátku doposud přes 150 000 zhlédnutí (pro zápasy ve skupinách). Mediální dům Czech News Center proto po úspěchu pilotního projektu chystá obdobné studio i pro blížící se fotbalové mistrovství, které začne 11. června. Do iSport.cz studia zavítají fotbalový experti jako Josef Csaplár, Martin Hašek st., Jaroslav Hřebík nebo Vladimír Šmicer. Poběží u všech zápasů českého týmu a u dalších vybraných zápasů ve skupinách i play-off.

Co se u nás právě děje?