Zpět na Blog
Novinky o titulech

Nikita Poljakov představil plány na nová stěžejní témata pro náš ekonomický deník E15

6 minut
E15, která má ambici za 15 minut čtenářům nabídnout to nejpodstatnější z ekonomického zpravodajství, má od února nového šéfredaktora. Je jím zkušený ekonomický novinář a komentátor Nikita Poljakov. Ten na naší dubnové konferenci pro klienty představil tři stěžejní témata, kterým se bude E15 nově více a podrobněji věnovat. Formou vyprávění příběhů bude čtenáře seznamovat se světem nemovitostí určených k bydlení, investic nebo ukazovat důležitost employer brandingu. Zajímá vás víc? Podívejte se na záznam přednášky, a nebo si přečtěte náš stručný souhrn.

Tři nová stěžejní témata E15: Nemovitosti, investování a firmy jako odpovědní zaměstnavatelé

Vyplatí se nyní kupovat investiční byt? Budou ještě někdy ceny nemovitostí klesat? Pokud jste v poslední době hledali nové bydlení, určitě jste patřili k těm, kteří si podobné otázky kladou. I pro její aktuálnost si E15 jako jedno z prvních edukativních a servisních témat, se kterým pomohou i odborníci ze Zlaté koruny, vybrala právě otázku nemovitostí určených k bydlení. Tématu se bude pravidelně věnovat a přinášet nejen zpravodajství, ale i rady a názory odborníků, které čtenářům pomohou se rozhodnout ohledně investic do svého bydlení.

Jak chytře naložit se svými penězi, jaké platformy využívat pro správu svých financí, či zda jak vůbec začít investovat? Udělat mimořádnou splátku hypotéky, nebo raději peníze podržet v jiných finančních produktech? Toto jsou jen namátková témata, kterým se bude věnovat nový právě vznikající CNC Investiční Hub. Ten budujeme jako platformu pro všechny, kdo se chtějí vyznat v současném dění na finančních trzích a využít je pro svá strategická finanční rozhodnutí. Nikita v přednášce prozradil, že se tak nemusíte těšit jen na články a texty z této oblasti v E15, ale i komplexnější nabídku na konkrétní produkty či tipy na jejich vyzkoušení, a to nejen pro Premium předplatitele.

Třetí nové stěžejní téma se bude věnovat příběhům firem jakožto zaměstnavatelům. Redaktoři E15 budou vyhledávat ty, které se snaží o udržitelnou budoucnost. Přinášet tak budou příběhy těch, které se snaží svět kolem nás změnit. Každá poněkud jinými způsoby s důrazem na různé věci. E15 bude nově tvořit žebříčky firem i jejich profily. Zaměřovat se budou na to, jak se firmy jako zaměstnavatelé prezentují a za čím si stojí. Employer branding tak už nebude jen buzzword, nebo prázdný pojem, ale bude nabývat reálného obsahu právě na stránkách E15.

F Ttr Yv Z Hb M0 Gm Fdf Wq X31 Uvq Z J1w Xsh Xo L Wg G Tsx N6 F Wtr Qbxknerbv Miu Vn03sxar Vkbi4 Flv Hgv Zot V71z Ml Tq Fj Pj O9nxm3be N4 Li Zfa6 Y2 Vf H Sj46m8n Ws8m Qu Bxmw Ab

V CNC umíme ekonomický obsah přinést různým cílovým skupinám

A na úplný závěr jsme si nechali to, čím Nikita své povídání na konferenci vlastně otevřel. Jedna z věcí, která Nikitu jako člověka, který se v médiích pohybuje už pěknou řádku let, zaujala na první pohled je skutečnost, v CNC panuje velká chuť a schopnost spolupracovat na konkrétních tématech napříč redakcemi. Ekonomická témata tak u nás mají prostor nejen ve specializovaných titulech, kam si pro ekonomické zpravodajství čtenáři sami chodí (jako je E15), ale i v masovém médiu jako je deník BLESK. Samozřejmě články nevypadají stejně. Pokaždé je redakce se znalostí svých čtenářů upraví tak, aby jim přinášela hodnotu, ale na edukačním charakteru a roli, kterou si jako CNC plníme to nic nemění.

A8elc Dr Gbg Ir D 1z7 Gg W Akkc8w S J13 Z7f9 Nti Vvlqxyw P Ugn0qt9 Bf 0a Zb Onmju Ih4cspgpk Xz Ec3 Padvv Kq Filx I Ja X V3t Vrl F C2 Hly of Z9 Zwey Lo2 Q Ue Zaipo Zi1j Ysyqw M

Pokud se chcete i vy s námi spojit na edukaci našich čtenářů, nebo propagovat svoje produkty a služby z finanční oblasti, neváhejte se nám ozvat.

Tagy:

E15Nikita PoljakovInvestiční HubNemovitostiEmployer Branding

Co se u nás právě děje?