Zpět na Blog
Právě nabízíme

Máte e-shop? Nakopněte ho spolu s námi

Online podnikání za poslední rok zažilo svůj boom. Češi se naučili v e-shopech kupovat i to, pro co si běžně chodili do kamenných obchodů. Jenže Česko patří k zemím s největším počtem e-shopů v přepočtu na jednoho obyvatele v Evropě a nejen e-shop tak řeší, jak být v takové konkurenci vidět. Nyní má každý e-shopista možnost vyzkoušet si balíček tří našich služeb v hodnotě přesahující 100 000 korun za symbolických 9 999 korun! Chcete si vyzkoušet naše služby? Stačí vyplnit žádost!

Pro e-shopy jsme připravili ochutnávkový balíček našich služeb, o kterém jsme přesvědčeni, že nakopne jejich podnikání. Naše nabídka Nakopni.cz obsahuje prezentaci na srovnávačích zboží skupiny Hledejceny.cz, zapojení do programu MALL partner a podporu ve formě bannerové reklamy na webech společnosti Czech News Center. Tento balíček je dostupný každému e-shopu. Za cenu 9 999 korun získá služby v hodnotě přesahující 108 000 korun. S nabídkou nejsou spojeny žádné háčky, ani triky. Nemusíte kvůli našemu srovnávači ani programovat nový feed. Využití naší nabídky je snadné. Vyplníte žádost na webu Nakopni.cz, a my se vám ozveme, abychom vás provedli všemi dalšími kroky.

Co v nabídce získáte?

Zapojení do skupiny srovnávačů zboží Hledejceny.cz. Zalistováním svého e-shopu a napojení svého feedu produktů se zapojíte do třetího největšího zbožového srovnávače na našem trhu (když sečteme všechny stránky, které do skupiny patří - vyjmenujme například sleviste.cz, nejrychlejsi.cz, zbozi.blesk.cz, zbozi.mobilmania.cz, azz.cz). Jednou bezplatnou registrací svůj e-shop dostanete na všechny naše zbožísrovnávající stránky. Nemusíte se bát ani složitého programování a úprav feedu produktů - umíme pracovat se všemi běžnými formáty feedů na českém trhu. Navíc od nás dostanete kredit 5 000 korun a můžete si tak vyzkoušet jednu z hlavních výhod alternativních srovnávačů zboží, a tou je cena, kterou za službu platíte. U nás platíte jen za skutečně přivedené uživatele. Hledejceny.cz navíc funguje i na principu zpětné fakturace, takže si své cashflow můžete bez problémů řídit podle aktuálních potřeb i stavu účtu. 

 

Součástí balíčku je i zapojení do největšího marketplace v Evropě - do programu MALL Partner. Feed vašeho zboží na něj napojíte a můžete tři měsíce využívat všech výhod, který tento program nabízí. Vaše produkty se budou zobrazovat na stránkách MALL.CZ, budete moci využít smluvní dopravy čio předomluvených výdejních míst, Když budete po třech měsících chtít se službou pokračovat, vyberete si pro sebe vhodnější program - jeho cena je buď 290 nebo 990 korun měsíčně.

 

V neposlední řadě jsme si pro e-shopy v rámci našeho nakopávacícho balíčku připravili i podpůrnou bannerovou kampaň v hodnotě 100 000 korun na serverech, které patří společnosti CNC. Portfolio našeho mediálního domu měsíčně navštíví více než 7 milionů uživatelů, což představuje 85 % Čechů starších 15 let. Reklama e-shopu se tak může objevit na stránkách jako je blesk.cz, isport.cz, reflex.cz či auto.cz. Svým klientům nabízí cílení dle domény či dle chování uživatelů na internetu. Je jen na e-shopech, zda si v rámci tohoto balíčku cílení vyzkouší nebo ne.

 

Naše nabídka je časově omezená a platí do 31. 12.2021.

Tagy:

onlineeshopHledejceny.czMALL Partnerreklama

Co se u nás právě děje?