Zpět na Blog
Právě nabízíme

Milionové publikum zajímající se o témata financí zasáhnete díky našemu novému skupinovému produktu Cross Premium

3 minuty
Máme nový speciální cross-mediální produkt, který můžete využít pro propagaci produktů a služeb z oblasti financí a investic. Nabízíme propojenou reklamu nejen napříč médii v CNC, ale rovnou ve třech médiích, která patří do skupiny CMI.

Na začátku dubna jsme pro naše klienty uspořádali odbornou konferenci zaměřenou na budoucnost financí. Mimo jiné jsme zde ukázali naše možnosti redakčního zpracování finančních témat pro odborné i masové publikum. Michal Heisig na ní ale také představil náš nový reklamní produkt.

Pečlivě jsme vybrali média, kde se podobná cílová skupina dozvídá informace, které ji zajímají formou, která ji vyhovuje. S novým Cross Premium si vaše reklamní sdělení najde cestu k vzdělanější, vyšší příjmové cílové skupině. Reklama se totiž objeví napříč tištěnou i on-line E15, ve zpravodajství Info.cz i na celostátním Rádiu Z. Takto se vaše sdělení dostane až k milionu lidí, kteří se zajímají o finanční témata. Pokud vás zajímá víc, podívejte se na záznam přednášky.

Pokud si chcete vyzkoušet náš nový produkt Cross Premium, napište mi.

Pokud chcete najít tu nejvhodnější cestu pro propagaci vašeho produktu či služby z oblasti financí, ozvěte se nám a společně vytvoříme řešení šité přímo na vaše potřeby.

Tagy:

crossmediareklamaE15CMI

Co se u nás právě děje?