Zpět na Blog
Tiskové zprávy

CNC ukončí vydávání titulu Nedělní Sport

Nedělní Sport vyjde v tištěné podobě naposledy 26. června. Zpravodajství a výsledky z víkendových sportovních akcí se přesunou primárně na web iSport.cz, v rámci celkové obsahové vize a digitální strategie mediálního domu.

„Poslední strategické kroky redakci umožní ještě výraznější fokus na vytváření online obsahu a jeho ještě lepší distribuci směrem k našemu stále širšímu publiku. Chystáme také řadu nových projektů v oblasti videí, podcastů nebo i sportovních dat a analýz, kterými opět výrazně posuneme trend při tvorbě sportovního obsahu na českém internetu,“ říká ke změně Lukáš Tomek, šéfredaktor celého sportovního newsroomu v Czech News Center. 

Nedělník, který přinášel primárně sportovní zpravodajství ze sobotního dění a předzápasové rozbory nedělních utkání a jiných sportovních akcí, bude suplovat web iSport.cz, doplněný o okamžitý zajímavý videoobsah nebo online datovou žurnalistiku. Kromě toho shrnou pravidelnou porci víkendové sportovního čtení redaktoři v pondělním vydání deníku Sport, který bude zároveň doručován předplatitelům právě místo Nedělního Sportu. 

„Na druhou stranu tento krok neznamená, že bychom na svět printu jakkoli rezignovali. Plánujeme výrazně obsahově posílit pondělní vydání deníku Sport, ve kterém pro čtenáře připravíme s ještě větší pozorností nejen souhrn víkendového sportovního dění. A také dál rozvíjíme naše magazíny – rozsahem, papírem i kvalitou obsahu. A jsme rádi za pozitivní čtenářskou odezvu,“ doplňuje Tomek. 

Tagy:

strategieprintonlinesportiSport.czredesign

Co se u nás právě děje?