Zpět na Blog
Novinky o titulech

Kde se sport stává příběhem. Podzim na iSport.cz je nabitý podcasty

Ponořte se do světa sportu jako nikdy předtím s našimi novými, nesmírně poutavými sportovními podcasty! Přinášíme exkluzivní pohledy do sportovních událostí, které hýbou nejen Českem, ale i celým světem.

Naším cílem je nabídnout vám více než jen zpravodajství. Chceme vás vtáhnout do zákulisí sportovního dění a poskytnout vám jedinečný pohled na to, co se děje mimo oči veřejnosti. Naše podcasty jsou plné zajímavých zákulisních informací, souvislostí a názorů, které vás vtáhnou do děje a dají vám pocit, že jste součástí akce.

Co můžete očekávat?

Pravidelně budeme rozebírat konkrétní sportovní odvětví, a to nejen na povrchu, ale s hlubokým porozuměním. V našich podcastech najdete moderátory ze sportovní redakce, kteří mají bohaté zkušenosti a vášeň pro sport. Spolu s hosty, kteří jsou odborníky ve svém oboru, vám přinášíme pohledy, analýzy a diskuse, které budou bavit i vysvětlovat.

Liga naruby v novém kabátě hned bodovala

Ať už jste fanouškem fotbalu nebo hokeje, naše podcasty mají pro vás připraveny skvělé pořady. V podcastu "Liga naruby" se každé pondělí ponoříme do zákulisí FORTUNA:LIGY a zjistíme, co se děje za kulisami fotbalových klání. První dva srpnové díly po refreshi podcastu hned trendují! Aktuálně je Liga naruby druhým nejlepším pořadem v Apple Podcasts v sekci Sporty.

V "iSkaut" vám experti prozradí detaily o hráčích českého fotbalu, které jinde neuslyšíte. "Ligový insider" vám zase nabídne rozhovory s osobnostmi, které stály u zrodu českého fotbalu.

Sl 18

A pokud je váš srdce u hokeje, podcast "Zimák" vám přinese aktuální informace o českém hokeji s důkladným povědomím o prostředí. S bývalými reprezentanty Michalem Mikeskou a Radkem Dudou budeme probírat události na ledě i za ním.

Sl 22

Těšit se můžete také “No stress” se sprinterkou Nikolou Bendovou a nebude chybět ani zbrusu nový podcast “Fight” ze světa bojovníků MMA.

Chcete být i vy součástí našich sportovních podcastů?

Zapojte se do našich sportovních podcastů a staňte se součástí příběhu! Nabízíme různé možnosti, jak můžete být aktivním partnerem a získat větší viditelnost. Ať už formou sponzorství podcastu, injektáží, tematickou epizodou nebo například oblíbeným product placementem.

Sledujte naše podcasty na iSport, Youtube, Spotify, Apple Podcasts a Google a nezapomeňte, že na Instagramu a TikToku najdete i krátké a zábavné deriváty.

Sl 19

Tagy:

onlinesportiSport.czPodcast

Co se u nás právě děje?