Zpět na Blog
Právě nabízíme

Přemýšlíte, jak zaujmout své klienty nebo dát o sobě více vědět? Vyzkoušejte nový inzertní podcast O všem!

S podcasty se poslední dobou doslova roztrhl pytel a narazíte na ně skoro všude. I našim redakcím podcasty fungují, a tak nás v inzerci napadlo, proč nemít mít svůj vlastní podcast seriál? Takový, který je vytvořený našim klientům přímo na míru, v rámci jejich potřeb a požadavků. Co všechno vám tedy můžeme v rámci podcastu O všem! nabídnout?

Podcastům roste obliba 

Je hned několik důvodů, proč lidé dávají podcastům stále větší přednost. Jedním z nejzásadnějších je určitě ten, že si ho můžete poslechnout kdekoliv. Po cestě do práce, cestou v autě na schůzku, při sportování nebo večer, než jdete spát. Podcast je i skvělý formát k vysvětlení složitějších témat, která nezvládnete vysvětlit na bannerové ploše a nebo se nehodí jinam. Navíc velmi dobře pomáhá v budování osobní značky a zároveň pozice experta v daném oboru, proto je skvělým nástrojem i pro B2B komunikaci.

A hlavně! Pomocí podcastu vytvoříte pro své posluchače osobní a jedinečný zážitek, který vám umožní propagovat vaši značku nebo službu novým a  kreativním způsobem!

Podcast Screen1

Podcasty mohou být s vámi, nebo o vás 

Naše podcasty fungují jednoduše / Jednoduše. Od vás nám stačí pouhé zadání, co by mělo být v rámci podcastů komunikováno. My poté připravíme návrh témat, jak lze atraktivně a zajímavě celý pořad - seriál uchopit. Chcete mít v rámci podcastu svého hosta, zaměstnance nebo přímo majitele? Ideální! Chcete nechat podcast jen v naší režii? Nevadí. I proto máme dva zkušené moderátory, kteří dokáží téma v podcastu zajímavě a přitom přirozeně představit.

Další formát, který ukazuje, že crossové spolupráce mají smysl

Je fajn mít ve své skupině i silného partnera, kterým je Active radio. A když děláte podcasty, platí to dvojnásob. Active Radio, to není jen Frekvence1 nebo Evropa2, ale také Youradio Talk, kam si přijde týdně poslechnout podcast až 91 tis posluchačů. Takže kde jinde mít naše podcasty O všem! než tam. Když k tomu přidáte ještě promo v rámci rádia, našich webů nebo sociálních sítí, je úspěch zaručen.

Podcast Screen 2

Podcasty oslovíte B2B i B2C zákazníky 

Je jedno, jestli máte zájem o posílení vaší značky nebo cílíte spíše na koncové zákazníky. Díky našemu širokému portfoliu titulů jsme schopni odpromovat vaše podcasty přesně tam, kde potřebujete. Pokud cílíte spíše na B2B segment, máme připravené promo na Radiu Zet spolu s deníkem a webem E15. Cílíte spíše na B2C? Máme pro vás přichystanou možnost využít spotovou kampaň na rádiích Frekvence 1 nebo Evropa2, kterou doplňuje společenský týdeník Reflex. 

Podcast Screen 3

Podcast Screen 4

Co všechno s naším podcastem dostanete

  • vytvoříme celkem 5 dílů na vybrané téma, vysílat je budeme pravidelně každý týden po  dobu jednoho měsíce
  • zajistíme pro vás přípravu scénáře i produkce
  • můžete využít možnost natočení videa z vybraného podcastu
  • podcasty podpoříme v onlinu + printu (CNC) a  zapojíme i Radio (Active)

Zajímá vás víc? Zeptejte se svého obchodníka nebo nás kontaktujte zde.

Tagy:

printonlinecrossmediaPodcast

Co se u nás právě děje?