Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Deník BLESK pomáhá čtenářům během pandemie COVID-19

Deník Blesk pokračuje v podpoře a pomoci svým čtenářům během složité situace s covidem-19. Tuto neděli, 7. 3. 2021, vyjdou v Nedělním Blesku tři formuláře vydané ministerstvem vnitra, kterými se občané musejí během nouzového stavu prokazovat, pokud cestují mimo okres svého bydliště.

Formuláře vycházejí v Blesku již potřetí. Otisknuty byly již v předchozím Nedělním Blesku 28. února a v pondělním vydání 1. března. 

Pro velký ohlas budeme otištění formulářů opakovat po celou dobu zákazu cestování mezi okresy. Snažíme se vyjít vstříc čtenářům, kteří tyto formuláře nechtějí složitě hledat na internetu, případně doma nemají počítač a tiskárnu, na které by si je mohli vytisknout. Formulář stačí jednoduše vystřihnout, vyplnit a mít u sebe pro případnou kontrolu,“ říká šéfredaktor Blesku Radek Lain. 

Blesk tak pokračuje v sérii projektů, kterými se snaží pomoci v boji proti pandemii. Ta zahrnovala napřiklad distribuci respirátorů FFP2 v příbalu v loňském roce nebo dárek v podobě 20 respirátorů k předplatnému. Situaci kolem covidu Blesk soustavně sleduje a čtenářům přináší každý den v několika kanálech a pravidelných rubrikách či speciálech informace o aktuální situaci.

Každý den v novinách, nebo ve speciální rubrice „z první linie“ na webu blesk.cz najdou čtenáři srozumitelné a přehledné vysvětlení všech nařízení vlády, informace o vývoji pandemie nebo průvodce systémem očkování krok za krokem.

 


BLESK 

Tištěný deník BLESK vychází od roku 1992 a je nejprodávanějším a nejčtenějším celostátním deníkem v České republice. BLESK a jeho internetová podoba blesk.cz pravidelně přinášejí aktuální a srozumitelně podané zpravodajství, zajímavosti a řadu servisních témat. Tištěný BLESK vychází v regionálních mutacích a v pátek se suplementem BLESK Magazín, v neděli pak vychází jeho magazínový sourozenec, týdeník Nedělní BLESK. 

Tagy:

BLESKCOVID-19

Co se u nás právě děje?