Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Czechteam.tv odtajnila hlavní program. Spojí fanoušky s olympioniky a ukáže zákulisí. Nabídne pořady třeba s Naomi Adachi či s Mikýřem

Se startem července začala vysílat czechteam.tv. Digitální platforma, která vznikla propojením mediálního domu Czech News Center, internetové televize MALL.TV, Českého olympijského výboru a komunikační skupiny WPP. Od 23. července, tedy se zahájením olympiády, láká na premiérové olympijské pořady. V nich například influencerka Naomi Adachi provede diváky zákulisím olympiády, aktuality každého dne okomentuje Martin Mikyska alias Mikýř, a přímo po výkonu vyzpovídá sportovce při jízdě autem Tomáš Houska z olympijského týmu. Velkou část programu tvoří unikátní dokumentární i zábavné inspirativní příběhy o sportovcích i sportech, mapující třeba cestu olympijských nadějí za jejich kariérou.

Czechteam.tv je bezplatná internetová televize, která má za úkol vynahradit všem sportovním fanouškům možnost, o kterou letos přišli, tedy být přímo na olympiádě v Tokiu, v blízkosti sportovního dění a sportovců. Oproti předešlým rokům, kdy rovněž vznikal rozmanitý obsah z této sportovní události, nabízí hlubokou dokumentární sondu do života sportovců a jejich rodin, ale i tzv. infotainment, tedy zábavné pořady o českých reprezentantech i olympijských sportech. Se začátkem olympijských her začne vysílat více než 12 unikátních pořadů, které budou bezprostředně zrcadlit každodenní dění olympiády, a okamžité pocity, úspěchy a aktivity našich olympioniků. Tuto plejádu doplňuje více než 20 rozmanitých pořadů zařazených do vysílání ještě před zahájením sportovního svátku.

„Sportovní fanoušci se mohou těšit třeba na sérii Cesta za snem, unikátní dokument sledující jednotlivé sportovce a veškeré okolnosti, které je dovedly až do Tokia. Přímo v ulicích Tokia bude coby reportérka Naomi Adachi, která díky japonskému občanství má možnost podat zprávy i z míst, kam se jiní zahraniční reportéři dostat nemohou. Mikýř, neboli Martin Mikyska, bude svým typickým humorem rozebírat dění na sociálních sítích. I v dalších pořadech czechteam.tv se objeví tváře, které už z našich pořadů diváci dobře znají,” říká k programu Martin Krušina, šéfdramaturg MALL.TV.

Vysokou sledovanost očekává také Tokijská jízda, unikátní videopořad ve spolupráci se značkou Toyota, v němž sportovci po svém výkonu nasedají do auta a při transferu do olympijské vesnice je rovnou zpovídají členové olympijského týmu. „Jako každý rok, i letos chceme dát fanouškům unikátní a hlavně autentický obsah, aby mohli navnímat, jak to na olympiádě vypadá, jaké je její zákulisí a atmosféra. Czechteam.tv má tento jejich zážitek ještě více prohloubit, vytvořit dojem, jako by sami na místě byli, a mohli proniknout hlouběji nejen do konání této největší sportovní akce, ale také do příběhů a soukromí našich nejlepších sportovců,” doplňuje Tomáš Houska, šéf digitální komunikace Českého olympijského výboru, který se zhostí i funkce jednoho z moderátorů zmíněného pořadu.

Zajímavý videoobsah bude vznikat nejen v Tokiu, ale také v Praze či v Brně. V olympijském parku v pražské Stromovce například začne vysílat unikátní SAZKA Studio Stromovka, které bude každé odpoledne, po ukončení olympijského dne v Tokiu (+7 hod), vysílat živě souhrn nejlepších momentů daného dne formou reportáží a rozhovorů. Přímo do studia dorazí i fyzicky mnoho sportovců a medailistů. Moderovat budou například Tomáš Verner, Tomáš Zástěra, Andrea Hlaváčková, Barbora Strýcová nebo Kristýna Kolocová.

Program obohatí i pořady jako Olympiáda Naruby, navazující na oblíbenou show Liga Naruby vysílanou na iSport.cz, kde moderátor Adam Nenadál komentuje dění v české fotbalové soutěži, jen se zaměří tentokrát na olympiádu. Série Studio Instagram, v němž bude známý fanoušek vodního slalomu Ondřej Rapp sledovat instagramová videa, a vybírat ta nejlepší. Zároveň se přes zmíněnou síť bude spojovat se sportovci v Tokiu. V pořadu Zavolej sportovci, ve spolupráci se značkou T-Mobile, bude czechteam.tv propojovat sportovce v Tokiu s jejich nejbližšími v Česku a sdílet jejich společné emoce.

To vše bude fanouškovi dostupné jak na vyžádání (VOD), tak denně v nekonečné smyčce obohacené o další, i živě vysílaný interaktivní infotainment na platformě czechteam.tv a v hybridním vysílání HbbTV České televize.

Tagy:

onlinesportolympiádavideo

Co se u nás právě děje?