Zpět na Blog
Tiskové zprávy

CNC staví interní agenturu pro SMB klienty. Povede ji Hanzal

Obchodní oddělení vydavatelského domu CZECH NEWS CENTER svým klientům vždy nabízelo poradenství připomínající práci mediální agentury. Nyní vzniká interní agentura pro malé a střední firmy. Na pozici ředitele této agentury bude Martin Hanzal, který přichází z pozice CEO mediální agentury Mindshare.

„Dlouhodobě vidíme velký potenciál v regionech. Pro menší a střední firmy, které by třeba ani neuvažovaly o využití mediální agentury, chceme vytvořit full-servisové oddělení, které jim nabídne odborný konzultační prodej z pohledu média spolu se strategickým přístupem využívaným v agenturním prostředí. Interní agentura pro SMB klienty se bude věnovat přípravě komplexních strategií pro naše klienty. Nabízet budeme nejen možnosti inzerce v rámci širokých možností CNC, ale pomůžeme také například s výkonnostním marketingem či nákupem inzerce v ostatních mediálních domech. Zřízení interní agentury považujeme za logický krok v rámci současných změn, které v CNC probíhají,” popisuje David Šaroch, obchodní ředitel printové inzerce v CNC, a dodává: „Martin Hanzal a jeho dlouholeté zkušenosti a znalosti jsou pro nás zárukou toho, že našim regionálním klientům budeme moci poskytovat zase o něco lepší služby a ještě lépe jim pomáhat s budováním jejich vlastní značky.“

Od 1. dubna je Martin Hanzal novým ředitelem interní agentury pro SMB klienty vydavatelství CZECH NEWS CENTER. Martin Hanzal většinu své kariéry působil v Mindshare -  jedné z největší světových mediálních agentur. Odsud se posunul do GroupM, kde vedl oddělení programatického nákupu. Zpět do Mindshare se vrátil v květnu 2018 a vedl ji téměř tři roky jako CEO. Hanzal se podílel na komunikačních kampaních úspěšných globálních i lokálních značek jako jsou Ford, Unilever, Nike či Madeta a Budějovický Budvar.

„Vytvoření interní agentury v CNC je pro mě velkou výzvou, na kterou se moc těším. Naším společným cílem bude nabídnout menším a středním firmám srovnatelný rozsah a kvalitu služeb, které nyní dostávají ty největší značky na českém trhu,” uvedl ke své nové pozici Martin Hanzal.

Tagy:

HanzalSMBregiony

Co se u nás právě děje?