Zpět na Blog
Tiskové zprávy

Časopis Maminka odstartoval už jubilejní 5. ročník soutěže o titul Maminka roku

Lifestylový časopis Maminka pro nastávající i současné maminky odstartoval pro všechny čtenářky další ročník výjimečného projektu plného dojemných a silných příběhů – soutěž Maminka roku 2022. Do soutěže se mohou maminky přihlásit samy nebo je může nominovat jejich okolí. Průběh soutěže Maminka roku 2022 se bude odehrávat v časopise, na sociálních sítích a na webu maminka.cz až do velkého finále, které završí slavnostní říjnový galavečer.

„Předchozí ročníky Maminky roku jsem sledovala pouze jako divačka, v té době sama maminka na mateřské dovolené,“ říká šéfredaktorka Vanda Stöckbauerová. „Všechny byly plné silných a inspirativních příběhů. Doufám, že se i letošní ročník povede.“

Soutěží se tradičně v kategoriích Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka a Maminka blogerka. Titul Maminka roku získá soutěžící, která nejvíce zaujme porotu z řad partnerů a VIP patronek. Patronkami letošního ročníku jsou Veronika Kašáková, Aneta Krejčíková a Michaela Tomešová. Ve hře je vedle hodnotných cen také redakční spolupráce budoucí vítězky se samotným časopisem i webem.

Z nominace vybere redakce a VIP patronky z každé kategorie pět semifinalistek. Pro ty budou následně čtenáři hlasovat a podílet se tak na výběru tří finalistek z každé kategorie. O finálním umístění vítězek jednotlivých kategorií a o absolutní vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru, který se bude konat v říjnu 2022. „Celá redakce se moc těší a je zvědavá, kdo se letos do soutěže přihlásí. Bude to napínavé do poslední chvíle!“ těší se šéfredaktorka.

Uzávěrka přihlášek do soutěže je 22. května 2022. Veškeré informace pro soutěžící jsou k dispozici na webu maminka-roku.cz.

Projekt bude podpořen televizními a rozhlasovými spoty a outdoorovou reklamou, online komunikací a tištěnou inzercí napříč vydavatelstvím a rovněž podporou na sociálních sítích. Online stream ze závěrečného galavečera proběhne na Mall TV, Blesk.cz a maminka.cz. Soutěž vzniká ve spolupráci s významnými partnery a inzertními zadavateli.

Časopis Maminka je jediný lifestylový mateřský titul na českém trhu, který přináší každý měsíc těhotným ženám i maminkám (a vlastně i tatínkům, babičkám, dědečkům…) ty nejpřesnější a nejpodrobnější informace, rady odborníků, aktuální průzkumy a rozhovory. Reaguje na aktuální události ve všem, co se mateřství týká. Najdete v něm skvělé tipy na cestování, vaření, módu i originální nápady pro nejmenší.

Tagy:

EventyprintonlinelifestyleMaminka roku

Co se u nás právě děje?