Zpět na Blog
Novinky o titulech

Auto Tip nově jako měsíčník

Auto Tip mění od ledna svou periodicitu. S číslem 1 roku 2024 přechází na nový formát, bude vycházet jako měsíčník namísto dosavadního čtrnáctideníku.

AutoTip, licenční partner nejprodávanějšího evropského motoristického titulu Auto Bild plný novinek, srovnávacích testů a exkluzivních informací, si čtenáři budou od nového roku užívat ve formě měsíčníku. Jasná jednička mezi motoristickými čtrnáctideníky i měsíčníky slibuje se změnou vylepšení.

„Tato změna umožní redakci připravovat ještě kvalitnější obsah, rozsáhleji a více do hloubky zpracovaný. A také zařadit řadu zcela nových rubrik, které obsah časopisu učiní ještě pestřejší. I proto bude mít nový Auto Tip celých 100 stran," říká k novince šéfredaktor titulu Petr Benzl.

Cena předplatného nového Auto Tipu činí 79 Kč za každé z dvanácti vydání. Zvýhodnění proti volnému prodeji tedy dosahuje 20 Kč za jedno číslo, což představuje roční úsporu 240 korun. Navíc nově získají předplatitelé přístup i k elektronické verzi na www.ikiosek.cz, kde lze právě i zvýhodněné předplatné koupit. 

Autotip

Tagy:

printauto-motoauto

Co se u nás právě děje?