Zpět na Blog
Lidé z CNC

AI Dny v CNC: Tenhle vlak si nenecháme ujet

Artificial Intelligence. Sousloví, které teď rezonuje napříč obory. I my jej řešíme, a to nejen jako téma článků. Uspořádali jsme tak v našem vydavatelství první CNC AI Dny, kde jsme naše redaktory, obchodníky, markeťáky i další kolegy učili, jak AI efektivně využít pro svou práci.
Slovní spojení umělá inteligence se zařadilo po bok mnoha buzzwordů dnešní doby. Mluví se o tom stále častěji, ale reálně využívá tuto možnost jen hrstka lidí. Tento fenomén proniká do mnoha oblastí – tvorby obrázků, textů, překladů, chatbotů, analýzy dat, prezentací, automatizace a mnoho dalšího. Umělá inteligence se začíná objevovat i v nástrojích, které běžně používáme pro kancelářskou práci.
 
Jak mi může umělá inteligence pomoci v běžném v životě? A v práci? Pomůže mi být efektivnější? Abychom si dokázali na některé z těchto otázek lépe odpovědět, uspořádali jsme v CNC pilotní AI Dny. Dvoudenní program jsme poskládali na míru části vydavatelství, která pracuje primárně s obsahem. Řešili jsme tak témata jako práce s texty a využití ChatuGPT, práce s audiem, videem nebo obrázky, ale také obecné uplatnění AI v každodenním životě nebo využití pro SEO a marketing. 
 
Img 6383
 
Partnery pro přednášky a workshopy jsme namixovali z řad zaměstnanců, kteří se o AI intenzivně zajímají,  a z odborníků zvenku. O hlavní část programu se postarala společnost Digiskills, která nám pomohla připravit a následně zrealizovat několik workshopů na míru. 
 
Rozhodně to nebyla poslední AI akce v našich kancelářích. Byl to jen začátek. 
 
Pokud se i vy zajímáte o novinky nebo aktuality z oblasti Artificial Intelligence, mám pro vás na závěr dva tipy, co nebo koho sledovat:
 
 
 

Tagy:

strategiePRzajímavosttvůrciAIvzdělávání

Co se u nás právě děje?