cz en

Tiskové zprávy

19. listopadu 2020

Deník E15 vydává svůj žebříček 100 nejbohatších Čechů a Slováků

Deník E15 vydává již potřetí svůj speciální magazín Elita byznysu s žebříčkem 100 nejbohatších Čechů a Slováků. I tentokrát redakce deníku E15 propočetla majetek nejmovitějších lidí Česka a Slovenska ve spolupráci se slovenským ekonomickým magazínem Trend. 

ODKAZY KE STAŽENÍ

Pořadí miliardářů se tradičně opírá o loňské výsledky jejich firem i o aktuální ohodnocení společností vycházející z vývoje akciových trhů, které poznamenala krize vyvolaná letošní pandemií nového koronaviru. 

Součástí magazínu je i příloha Byznys a ženy, mapující kdo jsou české a slovenské miliardářky a v jakých oborech se nejčastěji vyskytují. Příloze dominuje unikátní dvojrozhovor s nejbohatšími Češkami - selfmademankami - a zároveň blízkými přítelkyněmi, které sdílí podobný osud,  Jaroslavou Valovou a Jiřinou Nepalovou.

Poprvé magazín Elita byznysu přináší i TOP 10 maďarských miliardářů, kteří jsou tuzemské veřejnosti téměř neznámí. Přitom se vrchol maďarského žebříčku za posledních deset let od nástupu premiéra Viktora Orbána výrazně proměnil a majetek byznysové elity vzrostl.

Otevřeně k ekonomickým tématům, zejména k aktuální situaci, hovoří na stránkách  magazínu dva “členové” žebříčku – Vlastislav Bříza, který je se svými dvěma syny majitelem holdingu Koh-i-noor, a Miroslav Trnka, spoluzakladatel a akcionář jedné z největších globálních antivirových firem, slovenské společnosti Eset. Přestože se může zdát, že právě technologické firmy jsou jasnými vítězi postcovidové krize, Trnka jejími dopady nadšen není. „Může to vypadat, že práce z domova je pro ajťáka super. Ale programátoři potřebují osobní kontakt, diskuze, atmosféru, to se z home office nedá nahradit,“ říká v rozhovoru.

Inspirující příběhy nejmajetnějších Čechů a Slováků se objeví v následujících měsících také ve spoustě dalších článků a rozhovorů, a to na webu e15.cz a v deníku E15.

Magazín je k dostání ve stáncích distributorů Relay a Geco a také na webových stránkách www.ikiosek.cz/e15magazin.

 19112020_TZ_E15 Elita byznysu.pdf


19. října 2020

Finále Sazka eLEAGUE sledovalo rekordních 217 tisíc diváků

CNC úspěšně završilo první ročník největšího česko-slovenského projektu v elektronickém sportu Sazka eLEAGUE. Ten v březnu odstartoval deník Sport a iSport.cz v partnerství se společností Sazka. Finále podzimního splitu ve hře Counter-Strike: Global Offensive, které proběhlo 17.–18. října, zaznamenalo rekordní zájem ze strany fanoušků. Na specializované platformě Twitch.tv/eleaguecz ho v neděli zhlédlo 100 tisíc unikátních diváků, v součtu si na všech vysílajících kanálech (vč. Facebooku a…

ODKAZY KE STAŽENÍ

„Rád bych poděkoval celému týmu, který se na organizaci podílí. Během několika měsíců jsme i přes COVID situaci, kvůli níž se bohužel nemohl uskutečnit offline event za přítomnosti fanoušků, dokázali vybudovat špičkovou ligu, která vzbudila velký ohlas i zájem nejen v esportové komunitě, ale také u širší veřejnosti. Poděkování míří samozřejmě i k partnerům v čele se společností Sazka, kteří do nás vložili důvěru a jejichž podpora významně pozvedla prestiž soutěže. A přitom stále víme, jak ji do příštího roku vylepšit a posunout na další úroveň. Takže se fanoušci a diváci mají na co těšit,“ uvedl Esports manager CNC Pavel Janega.

Vítězem podzimního splitu Sazka eLEAGUE CS:GO se stal liberecký tým Sinners, esportová odnož hokejového klubu Bílí Tygři Liberec, který zvítězil také v jarní části. S oběma tituly si tento rok vystřílel unikátní trofej, vítězné prsteny a historicky nejvyšší finanční odměnu v česko-slovenském esportu 650 000 korun! Ve hře Dota 2 kralovali hráči eSuby. Celkem se mezi nejlepší týmy v CS:GO a Dota 2 rozdělilo 1 300 000 korun.

Do studia během finále zavítal také známý influencer a bývalý youtuber Jirka Král, jenž na nějaký čas ovládl Instagram @sazkaeleague.cz a ukázal divákům produkci a zákulisí finále.

Sazka eLEAGUE se vymyká dosud známým ligám a turnajům. Jejím cílem je významně pozvednout, zpřístupnit a zprofesionalizovat česko-slovenský esport. Fanoušci si tento rok mohli pustit celkem 164 streamovaných zápasů, včetně studiových přímých přenosů z jednotlivých kvalifikací, ligových a finálových kol. Týmy v nejvyšších soutěžích CS:GO a Dota 2 byly finančně podpořeny částkou 1 200 000 korun, a navíc měly příležitost hrát o prize pool ve výši 1 300 000 korun. Celkem si tedy nejlepší týmy rozdělily částku, která nemá obdoby, přes 2 500 000 korun!

Profesionální struktura Sazka eLEAGUE, která vznikla za oficiální podpory vydavatele her, americké společnosti Valve, je mediálně pokryta na stránce www.sazkaeleague.cz. Vedle zpravodajství a novinek jsou zde live streamy, videosestřihy ze zápasů, rozhovory s hráči, analýzy, statistiky či profily týmů. Zároveň mají liga, týmy a jejich hráči podporu i v dalších titulech Czech News Center (iSport.cz, Doupě.cz, Blesk, E15, Reflex, ABC a další) a také podporu herní agentury Grunex s televizním pořadem Re-play či největším gaming webem Hrej.cz.

Generálním a titulárním partnerem Sazka eLEAGUE je společnost Sazka, exkluzivním prodejním partnerem CZC.cz, technickým partnerem je herní portál Grunex.com, dalšími partery jsou Red Bull, HP Omen a Samsung Odyssey.

Více informací najdete na webu www.sazkaeleague.cz nebo na sociálních sítích Instagram a Facebook.

 19102020_TZ_Sazka eLEAGUE.pdf


18. září 2020

CNC startuje sérii Business Breakfasts pro obchodní partnery, první proběhne na téma Cross-mediální inspirace nejen na Vánoce

Mediální dům CNC uskuteční 23. září první ze série business snídaní pro obchodní partnery, tentokrát na téma Cross-mediální inspirace nejen na Vánoce. Během snídaně vystoupí např. Juraj Felix, Co-CEO CNC, či Martina Říhová, CEO Active Group, a další.

ODKAZY KE STAŽENÍ

Business breakfast odstartuje v 9.00 v restauraci Mlýnec a nabídne různorodé pohledy na cross-mediální kampaně, ať už z hlediska obchodního, redakčního, či datové analytiky. Nabídne příspěvky na téma Éra cross-mediálních kampaní v Česku a novinky z CNC. Předvede, jak může fungovat cross-mediální kampaň založená na datech, a také ukáže, jak na cross-mediální obsah z pohledu šéfredaktora.

Mimo výše zmíněných se mezi řečníky objeví Lukáš Záhoř, šéfproducent CNC a Mall.TV, Lucie Zadák Pěnkavová, manažer online inzerce CNC, Jakub Drahokoupil, data analyst CNC, a Markéta Novák Matějková, editorka webu Maminka.cz. Celým dopolednem provede moderátor Luděk Staněk. Registrovaní zájemci budou mít možnost sledovat přímý přenos z akce.

Další snídaně z této série je plánována na leden 2021.

Detailní informace naleznete na inspirace.cncenter.cz.

 18092020_TZ_Cross-mediální inspirace.pdf


Tiskové zprávy

Časopis Svět motorů zve na Jízdy Světa motorů

Milovníci aut se mají nač těšit. Časopis Svět motorů z mediálního…

Velká hra pro čtenáře „Trhák Blesku“ startuje od tohoto…

Již poosmé budou mít čtenáři deníku Blesk a Nedělního Blesku…

Dušan Gajdoštík posílil obchodní tým CNC

Od 1. srpna rozšířil obchodní tým CNC Dušan Gajdoštík, který…

Aktivity
A PROJEKTY

Blesk lékárna

BLESK LÉKÁRNA je další komerční projekt pod značkou Blesku, který představuje ty nejlepší a…