cz en

Tiskové zprávy

19. října 2020

Finále Sazka eLEAGUE sledovalo rekordních 217 tisíc diváků

CNC úspěšně završilo první ročník největšího česko-slovenského projektu v elektronickém sportu Sazka eLEAGUE. Ten v březnu odstartoval deník Sport a iSport.cz v partnerství se společností Sazka. Finále podzimního splitu ve hře Counter-Strike: Global Offensive, které proběhlo 17.–18. října, zaznamenalo rekordní zájem ze strany fanoušků. Na specializované platformě Twitch.tv/eleaguecz ho v neděli zhlédlo 100 tisíc unikátních diváků, v součtu si na všech vysílajících kanálech (vč. Facebooku a…

ODKAZY KE STAŽENÍ

„Rád bych poděkoval celému týmu, který se na organizaci podílí. Během několika měsíců jsme i přes COVID situaci, kvůli níž se bohužel nemohl uskutečnit offline event za přítomnosti fanoušků, dokázali vybudovat špičkovou ligu, která vzbudila velký ohlas i zájem nejen v esportové komunitě, ale také u širší veřejnosti. Poděkování míří samozřejmě i k partnerům v čele se společností Sazka, kteří do nás vložili důvěru a jejichž podpora významně pozvedla prestiž soutěže. A přitom stále víme, jak ji do příštího roku vylepšit a posunout na další úroveň. Takže se fanoušci a diváci mají na co těšit,“ uvedl Esports manager CNC Pavel Janega.

Vítězem podzimního splitu Sazka eLEAGUE CS:GO se stal liberecký tým Sinners, esportová odnož hokejového klubu Bílí Tygři Liberec, který zvítězil také v jarní části. S oběma tituly si tento rok vystřílel unikátní trofej, vítězné prsteny a historicky nejvyšší finanční odměnu v česko-slovenském esportu 650 000 korun! Ve hře Dota 2 kralovali hráči eSuby. Celkem se mezi nejlepší týmy v CS:GO a Dota 2 rozdělilo 1 300 000 korun.

Do studia během finále zavítal také známý influencer a bývalý youtuber Jirka Král, jenž na nějaký čas ovládl Instagram @sazkaeleague.cz a ukázal divákům produkci a zákulisí finále.

Sazka eLEAGUE se vymyká dosud známým ligám a turnajům. Jejím cílem je významně pozvednout, zpřístupnit a zprofesionalizovat česko-slovenský esport. Fanoušci si tento rok mohli pustit celkem 164 streamovaných zápasů, včetně studiových přímých přenosů z jednotlivých kvalifikací, ligových a finálových kol. Týmy v nejvyšších soutěžích CS:GO a Dota 2 byly finančně podpořeny částkou 1 200 000 korun, a navíc měly příležitost hrát o prize pool ve výši 1 300 000 korun. Celkem si tedy nejlepší týmy rozdělily částku, která nemá obdoby, přes 2 500 000 korun!

Profesionální struktura Sazka eLEAGUE, která vznikla za oficiální podpory vydavatele her, americké společnosti Valve, je mediálně pokryta na stránce www.sazkaeleague.cz. Vedle zpravodajství a novinek jsou zde live streamy, videosestřihy ze zápasů, rozhovory s hráči, analýzy, statistiky či profily týmů. Zároveň mají liga, týmy a jejich hráči podporu i v dalších titulech Czech News Center (iSport.cz, Doupě.cz, Blesk, E15, Reflex, ABC a další) a také podporu herní agentury Grunex s televizním pořadem Re-play či největším gaming webem Hrej.cz.

Generálním a titulárním partnerem Sazka eLEAGUE je společnost Sazka, exkluzivním prodejním partnerem CZC.cz, technickým partnerem je herní portál Grunex.com, dalšími partery jsou Red Bull, HP Omen a Samsung Odyssey.

Více informací najdete na webu www.sazkaeleague.cz nebo na sociálních sítích Instagram a Facebook.

 19102020_TZ_Sazka eLEAGUE.pdf


18. září 2020

CNC startuje sérii Business Breakfasts pro obchodní partnery, první proběhne na téma Cross-mediální inspirace nejen na Vánoce

Mediální dům CNC uskuteční 23. září první ze série business snídaní pro obchodní partnery, tentokrát na téma Cross-mediální inspirace nejen na Vánoce. Během snídaně vystoupí např. Juraj Felix, Co-CEO CNC, či Martina Říhová, CEO Active Group, a další.

ODKAZY KE STAŽENÍ

Business breakfast odstartuje v 9.00 v restauraci Mlýnec a nabídne různorodé pohledy na cross-mediální kampaně, ať už z hlediska obchodního, redakčního, či datové analytiky. Nabídne příspěvky na téma Éra cross-mediálních kampaní v Česku a novinky z CNC. Předvede, jak může fungovat cross-mediální kampaň založená na datech, a také ukáže, jak na cross-mediální obsah z pohledu šéfredaktora.

Mimo výše zmíněných se mezi řečníky objeví Lukáš Záhoř, šéfproducent CNC a Mall.TV, Lucie Zadák Pěnkavová, manažer online inzerce CNC, Jakub Drahokoupil, data analyst CNC, a Markéta Novák Matějková, editorka webu Maminka.cz. Celým dopolednem provede moderátor Luděk Staněk. Registrovaní zájemci budou mít možnost sledovat přímý přenos z akce.

Další snídaně z této série je plánována na leden 2021.

Detailní informace naleznete na inspirace.cncenter.cz.

 18092020_TZ_Cross-mediální inspirace.pdf


10. září 2020

Časopis Svět motorů zve na Jízdy Světa motorů

Milovníci aut se mají nač těšit. Časopis Svět motorů z mediálního domu Czech News Center pro ně na nejbližší tři víkendy připravil velké testovací jízdy v Praze, Brně a Plzni. Jízdy Světa motorů startují již tento víkend 12. a 13. září v Praze u OC Letňany.

ODKAZY KE STAŽENÍ

Kvůli ochromení české společnosti proticovidovými opatřeními letos Svět motorů nemohl v Praze na sklonku prázdnin uspořádat tradiční výstavu Auta na náplavce. To však neznamená, že by na své čtenáře zanevřel. Jako malou náhradu pro ně připravil zajímavé testovací jízdy. „Naši čtenáři nám hodně psali, že jim Náplavka chybí. A jejich spokojenost je u nás vždy na prvním místě. I proto se snažíme je v těžkých dobách aspoň tímto způsobem potěšit,“ doplňuje Zbyšek Pechr, šéfredaktor newsroomu auto-moto titulů.

V sobotu a v neděli 12. a 13. září vše začne na parkovišti u OC Letňany v Praze. Jedenáct automobilek tu bude vystavovat na padesát svých novinek na čtyřech kolech a většina aut bude připravena i na testovací jízdy v okolí centra. Vše doplní ještě program pro děti a také soutěž v parkování o hodnotné ceny. Chybět nebudou ani experti z redakce, např. v sobotu 12. září dopoledne zpestří program přednáška Martina Vaculíka, zástupce šéfredaktora Světa motorů a zároveň jednoho z nejuznávanějších motoristických novinářů v Česku.

V sobotu se začíná v 10 hodin a končí v 18.00, v neděli je start stejný a akce skončí v 17.00. Návštěvníci se mohou těšit třeba na vozy automobilky Volkswagen, která během Jízdy Světa motorů v české premiéře poprvé ukáže novou generaci užitkového vozu Caddy a také elektromobil ID3. Renault předvede mimo jiné nový Captur, Kia zase celou nabídku svých elektromobilů a hybridů. Pozornost přitáhnou i Suzuki Vitara, Opel Corsa, Hyundai Ioniq nebo Dacia Duster.

Ve dnech 19. a 20. září jízdy proběhnou ve stejném čase na parkovišti u OC Olympia v Brně a 26. a 27. září u obchodního centra Olympia v Plzni.

Jako na ostatních akcích Světa motorů je i tentokrát pro návštěvníky vše zdarma.

 10092020_TZ_Jízdy Světa motorů.pdf


Tiskové zprávy

Velká hra pro čtenáře „Trhák Blesku“ startuje od tohoto…

Již poosmé budou mít čtenáři deníku Blesk a Nedělního Blesku…

Dušan Gajdoštík posílil obchodní tým CNC

Od 1. srpna rozšířil obchodní tým CNC Dušan Gajdoštík, který…

F.O.O.D. piknik slaví 10. narozeniny

Tradiční gastronomický festival plný skvělého jídla a zábavy pro…

Aktivity
A PROJEKTY

Blesk lékárna

BLESK LÉKÁRNA je další komerční projekt pod značkou Blesku, který představuje ty nejlepší a…