cz en

Tiskové zprávy

16. září 2019

Deník E15 vydává další číslo magazínu E15 Premium „Jak si užít design“

Magazín se zaměřuje na nynější zlatý věk designu. K jeho rozmachu dopomohly rostoucí ekonomika, zvyšující se mzdy a navíc současný globální trend – návrat ke kvalitě, opravdovosti, k řemeslu a umění. Jako určitá protiváha technologického pokroku a přívalu globalizovaného levného zboží je to přirozený krok.

ODKAZY KE STAŽENÍ

Představíme vám mimo jiné příběhy nejznámějších tuzemských držitelů designových „Oskarů“ a v magazínu najdete také exkluzivní rozhovory – například se zakladatelem Lasvitu Leonem Jakimičem. I on potvrzuje, že zájem o design mezi lidmi roste. „Už i v Liberci – třeba i díky Lasvitu a jiným firmám – chtějí lidé nejen něco hezkého, ale něco s příběhem, s autorem, chtějí autenticitu. To jsem před deseti lety neviděl,“ říká. A z toho těží firmy. I když je tahounem designové spotřeby stále Asie, český byznys roste ještě rychleji než globální. 

Přiblížíme vám také pohled na vztah designu a umění současného nejznámějšího tuzemského designéra Ronyho Plesla, který mimochodem bude letos v září vystavovat ve slavném londýnském Victoria Albert Museu.

 Jak si tedy užít design a nenapálit se? Co, kde, jak a za kolik má cenu kupovat? Jakou hodnotu mají ocenění z designérských soutěží a nakolik se firmám sázka na design vůbec vyplatí? Odpovědi na tyto i další otázky najdete v následujících měsících také ve spoustě dalších článků a rozhovorů týkajících se designu na webu e15.cz a v deníku E15

Dvouměsíčník E15 Premium vydává redakce deníku E15. Každé číslo je hloubkovou sondou do jednoho aktuálního byznysového segmentu a utváří tak platformu pro odborné diskuze o klíčových tématech. 

Čtenáři magazínu E15 Premium se letos mohou těšit na další tituly věnované inovátorům a vizionářům či na žebříček nejbohatších Čechů. 

Časopis je k dostání ve stáncích distributorů Relay a Geco a na webových stránkách www.ikiosek.cz.

 16092019_TZ_E15 Premium_jak si užít design.pdf


13. září 2019

Trhák Blesku pošesté zpět a opět větší!

Hra, která je oblíbená napříč celým Českem, je znovu tady! Již pošesté budou mít čtenáři deníku Blesk a Nedělního Blesku možnost denně vyhrát ve hře Trhák. Od pátku 13. září po dobu jednoho měsíce naleznou každý den na titulní straně kupon, po jehož odtržení ihned zjistí, zda získali jednu z více než dvou milionů výher nebo slev.

ODKAZY KE STAŽENÍ

Prakticky to znamená, že téměř každý třetí kupon obsahuje výhru nebo slevu. Čtenáři Blesku a Nedělního Blesku na kuponu mohou najít peněžité výhry v celkové výši 14 milionů korun a slevy na nákupy, které dosahují celkové hodnoty v řádu desítek milionů korun. Partnery akce jsou tentokrát Elektroworld, Mall.cz, FlixBus, Blesk Mobil a Blesk Lékárna. 

Všechny finanční výhry (10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000 a 5000 Kč) budou vypláceny na jakékoliv pobočce České pošty po celou dobu trvání hry! Ve hře jsou kromě bonusového kreditu také balíčky volání na týden zdarma od virtuálního telefonního operátora BLESKmobil.  

Ten, kdo nevyhraje, ale i ten, kdo vyhrál a chce soutěžit dál, se může zaregistrovat do Denní hry Trháku. V Denní hře se hraje o 10 tisíc na ruku a další výhry. Číslo vítězného kuponu pro daný den bude zveřejněno každý den ve 20.00 na blesk.cz.   

Hra Trhák tak stále dostává svému claimu  „TRHNI A VYHRAJ!“, charakterizujícímu hlavní principy hry – jednoduchost, rychlost a atraktivitu – přesně to, co čtenáři na Trháku milují.  

Hra bude podpořena masivní kampaní, která zahrnuje vedle media mixu printových a on-line médií z portfolia Czech News Center a.s. také spoty ve všech hlavních TV stanicích, plošnou kampaň v nejsilnějších českých rádiích, outdoor (billboardy, polepy autobusů a tramvají, POS materiály u největších prodejců tisku) a samozřejmě kampaň na sociálních sítích, která je v tomto kole hry ještě posílena. 

Hra Trhák deníku Blesk startuje v pátek 13. září 2019 a potrvá do neděle 13. října 2019 včetně.

 13092019_TZ_TRHÁK Blesk.pdf


11. září 2019

iSport LIFE závod již tuto sobotu v ZOO Brno

Deník Sport a portál iSport.cz připravily pro své čtenáře, a nejen je, jedinečný osmikilometrový běh exkluzivním prostředím brněnské Zoo. iSport LIFE závod odstartuje 14. září v 11 hodin. Před hlavním závodem dospělých je připraven dětský běh.

ODKAZY KE STAŽENÍ

Závod startuje u výběhu medvěda kamčatského a trasa účastníky zavede i do míst, kam se za normálních okolností běžný návštěvník brněnské zoo nedostane. Malebná trať pomůže překonat dvě stoupání a povede i přírodním parkem Baba. Medaile v cíli nemine toho, kdo se s tratí dokáže poprat.

To ale není vše. Na závodníky bude čekat také bohaté občerstvení a losování o zajímavé ceny. Samozřejmostí je volné celodenní 1+1 vstupné do zoo i pro doprovod. Celá akce je vhodná pro děti – pro ně bude připraven dětský běžecký závod ve třech věkových kategoriích, který startuje už v 9.30.

Kapacita iSport LIFE závodu je 600 běžců, prezence bude probíhat od 8.00 do 10.30. Start závodu je plánován na 11.00. Délka tratě je 8 km s převýšením 170m, závodní povrch bude různorodý – od zpevněných asfaltových cest až po lesní a polní cesty. Věková hranice pro účast v hlavním závodě je stanovena od 15 let včetně, závodníci mladší 18 let mohou startovat pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce.

Pod hlavičkou iSport LIFE proběhnou v tomto roce další dva závody – 19. října v Praze iSport LIFE Columbia divoký závod Šárkou a 9. listopadu v Říčanech u Prahy iSport LIFE Columbia srdcervoucí závod.

Propozice iSport LIFE závodu v Zoo Brno najdete zde. Více o iSport LIFE závodech na stránkách www.isportlife.cz.

 11092019_TZ_iSport LIFE závod.pdf


Tiskové zprávy

F.O.O.D. piknik 2019 v neděli 1. září na pražské Ladronce

Gastronomický festival F.O.O.D. piknik 2019 časopisu F.O.O.D. se…

Auta na náplavce startují již ve čtvrtek!

Třetí ročník výstavy Auta na náplavce, který pořádá časopis Svět…

BLESK TV magazín je jediným titulem na trhu s více než…

Deník Blesk si pevně drží pozici nejčtenějšího deníku v České…

Aktivity
A PROJEKTY

Blesk lékárna

BLESK LÉKÁRNA je další komerční projekt pod značkou Blesku, který představuje ty nejlepší a…

Blesk Srdce pro vás

Blesk Srdce pro vás je charitativní projekt Blesku založený na principu vyhledávání a…

Eventy

Pod brandem našich titulů, webů a služeb vzniká v průběhu roku celá řada eventů se širokým…