Zpět na Blog
Právě nabízíme

Účast na SH!FTS 2023 potvrdil Daniel Křetínský

Konference SHIFTS23, kterou pořádá deník e15 ve spolupráci s J&T Bankou, se koná již 17. října ve Foru Karlín! Setkejte se osobně se špičkovými investory a byznysovou elitou. Účast potvrdil i Daniel Křetínský, druhý nejbohatší Čech, CEO EPH a spoluvlastník fotbalových klubů AC Sparta Praha a West Ham United.

Společnost, ekonomika, technologie, geopolitika, ale i náš způsob práce a života procházejí sérií neustálých proměn. Množství současně probíhajících změn, jejich velikost a potenciální dopady nelze nazvat jinak než jako bezprecedentní. To je hlavní důvod, proč se pro vás tým deníku e15 rozhodl připravit SHIFTS 2023 – konferenci pro ty, kteří chtějí radikální transformace kolem nás pochopit a těžit z nich. 

Právě s nimi se o jedinečné know-how podělí zahraniční hvězdy byznysu. Na říjnové konferenci SH!FTS v Praze totiž vystoupí například Nassim Nicholas Taleb, Howard Marks nebo Alex Younger. Účast potvrdil také Petr Fiala, současný předseda vlády České republiky.

>> Celý program akce a seznam speakerů najdete tady <<. 

V tomto týdnu se mezi hosty objevilo i další české velké jméno. Na konferenci totiž vystoupí Daniel Křetínský. Byť je spjat především s energetikou, z hlediska tržeb už je pro něho klíčový byznys kolem retailu, velkoobchodu a logistiky. Z pohledu provozního zisku EBITDA je EPH už jen polovinou celého Křetínského impéria. Jak vnímá jednotlivé „shifts“, tedy současnou makroekonomickou situaci, technologickou revoluci a proměny společenských hodnot na Západě i v ČR? A kde vidí sebe a EPH v budoucnu?

Máte jedinečnou možnost to zjistit a stát se součástí jednodenního eventu sdružujícího elitu investičního a byznysového světa. Kupujte poslední lístky přímo na webu konference

Tagy:

EventyE15Nikita PoljakovInvestiční Hubudržitelnostbyznysfinancegeopolitika

Co se u nás právě děje?