cz en

Tiskové zprávy

24. července 2014

Mediální dům CZECH NEWS CENTER a. s. uvede na trh největší online projekt fotbalové ligy

Se startem fotbalové sezóny spouští mediální dům CZECH NEWS CENTER a. s. unikátní projekt pro všechny fotbalové fanoušky. Vůbec poprvé v historii budou moci zájemci sledovat veškeré dění z fotbalové Synot ligy na jednom internetovém portálu, a to zdarma a bez registrace. Projekt největší databanky fotbalových online přenosů a záznamů na stránkách titulů vydavatelství CNC přináší fanouškům také bohatý doprovodný program ke každému zápasu. Poprvé budou moci diváci sledovat živý přenos z prvního zápasu sezóny Synot ligy v pátek 25. července od 18 hodin na stránkách www.blesk.cz

Exkluzivní projekt mediální domu CZECH NEWS CENTER a. s. nabízí zcela novou koncepci sledování dění na tuzemské fotbalové scéně. Na stránkách www.blesk.cz budou k dispozici všechny zápasy Synot ligy a tak na rozdíl od TV přenosů není divák nucen si mezi zápasy vybírat, ale shlédnout může všechny. Dokonce bude možné sledovat online i souběžné zápasy a mezi nimi přepínat. Díky velkolepému prostoru, jenž bude všem zápasům věnován, vznikne pro každé utkání internetová podstránka se širokou nabídkou doprovodných článků a aplikací. Tzv. streamy těchto zápasů budou obsahovat interaktivní prvky s diskuzemi a možností se zpětně dívat na klíčové momenty přenosu. Diváci si během zápasu budou moci procházet různorodé statistiky a hodnotit hráče.

„Součástí největšího webového projektu v historii českého fotbalu jsou nejen komentované přímé přenosy všech zápasů, ale i sestřihy. V nich získá divák během chvilky přehled o všech důležitých momentech odehraného utkání. Fanoušci se mohou těšit i na řadu pravidelných videorubrik, v nichž pro ně vybereme nejlepší góly a zákroky kola, rozebereme hru některého z týmů či budeme hodnotit výkony rozhodčích. Na ligu se podíváme i z té zábavné strany – přes nečekané minely, chorea fanoušků či hráčské finty. Prostě tak, aby si každý divák našel to, co ho na fotbale baví,“ říká Lukáš Tomek, garant projektu a šéfredaktor deníku Sport a portálu iSport.cz.

Libuše Šmuclerová, generální ředitelka mediální domu CZECH NEWS CENTER a. s. okomentovala unikátnost projektu: „Náš tým vyvíjel koncept zprostředkování komplexních informací z fotbalové scény několik měsíců. Pro fanoušky je fotbal nejen sport či zábava, ale životní styl, který znamená být neustále součástí dění. Vydavatelství CZECH NEWS CENTER a. s. disponuje největším počtem profesionálních sportovních novinářů v republice a proto věřím, že fanoušci ocení kromě jedinečné nabídky přenosů a sestřihů i kvalitně zpracované články a reportáže, včetně informací ze zákulisí, které jinde nenajdou.“

 

 20140724.pdf

ODKAZY KE STAŽENÍ

Exkluzivní projekt mediální domu CZECH NEWS CENTER a. s. nabízí zcela novou koncepci sledování dění na tuzemské fotbalové scéně. Na stránkách www.blesk.cz budou k dispozici všechny zápasy Synot ligy a tak na rozdíl od TV přenosů není divák nucen si mezi zápasy vybírat, ale shlédnout může všechny. Dokonce bude možné sledovat online i souběžné zápasy a mezi nimi přepínat. Díky velkolepému prostoru, jenž bude všem zápasům věnován, vznikne pro každé utkání internetová podstránka se širokou nabídkou doprovodných článků a aplikací. Tzv. streamy těchto zápasů budou obsahovat interaktivní prvky s diskuzemi a možností se zpětně dívat na klíčové momenty přenosu. Diváci si během zápasu budou moci procházet různorodé statistiky a hodnotit hráče.

„Součástí největšího webového projektu v historii českého fotbalu jsou nejen komentované přímé přenosy všech zápasů, ale i sestřihy. V nich získá divák během chvilky přehled o všech důležitých momentech odehraného utkání. Fanoušci se mohou těšit i na řadu pravidelných videorubrik, v nichž pro ně vybereme nejlepší góly a zákroky kola, rozebereme hru některého z týmů či budeme hodnotit výkony rozhodčích. Na ligu se podíváme i z té zábavné strany – přes nečekané minely, chorea fanoušků či hráčské finty. Prostě tak, aby si každý divák našel to, co ho na fotbale baví,“ říká Lukáš Tomek, garant projektu a šéfredaktor deníku Sport a portálu iSport.cz.

Libuše Šmuclerová, generální ředitelka mediální domu CZECH NEWS CENTER a. s. okomentovala unikátnost projektu: „Náš tým vyvíjel koncept zprostředkování komplexních informací z fotbalové scény několik měsíců. Pro fanoušky je fotbal nejen sport či zábava, ale životní styl, který znamená být neustále součástí dění. Vydavatelství CZECH NEWS CENTER a. s. disponuje největším počtem profesionálních sportovních novinářů v republice a proto věřím, že fanoušci ocení kromě jedinečné nabídky přenosů a sestřihů i kvalitně zpracované články a reportáže, včetně informací ze zákulisí, které jinde nenajdou.“

 

 20140724.pdf

Zpět na výpis
#
#

Tiskové zprávy

DENÍK BLESK POMÁHÁ ČTENÁŘŮM BĚHEM PANDEMIE COVID-19

Deník Blesk pokračuje v podpoře a pomoci svým čtenářům během…

CNC a MALL.TV spolupracují s Českým olympijským výborem a…

Na letošní rok připadají kvůli celosvětové pandemii odložené letní…

Lidé a Země od ledna v novém, časopis prošel redesignem

Cestopisný měsíčník Lidé a Země z portfolia mediálního domu Czech…

Aktivity
A PROJEKTY

Blesk lékárna

BLESK LÉKÁRNA je další komerční projekt pod značkou Blesku, který představuje ty nejlepší a…

Blesk Srdce pro vás

Blesk Srdce pro vás je charitativní projekt Blesku založený na principu vyhledávání a…

Eventy

Pod brandem našich titulů, webů a služeb vzniká v průběhu roku celá řada eventů se širokým…